BROSS - oprawy sufitowo-natynkowe typu SPOT

2019-03-25
BROSS - oprawy sufitowo-natynkowe typu SPOT

Azzardo to jedna z najbardziej znanych i lubianych marek na świecie w branży oświetlenia. Prezentujemy Wam serię BROSS, która jest najczęściej wybieraną serią opraw wśród architektów i projektantów wnętrz. Jej popularność sięga samej telewizji, gdzie lampy z tej serii są używane na kanale HGTV  w często oglądanych przez widzów programach remontowo-budowlanych takich jak: „Dorota inspiruje”, „Domowe rewolucje”, „Dorota Was urządzi” lub „Zgłoś remont” oraz na kanale TVN StyleMetamorfozy Doroty Szelągowskiej”.
Kolekcja BROSS od Azzardo składa się z opraw sufitowych natynkowych typu SPOT. Ich styl i uniwersalność sprawią, że dopasujecie je dosłownie do każdego pomieszczenia. Czy to we własnym domu (w kuchni, salonie, przedpokoju, korytarzu) lub w miejscach publicznych (biura, restauracje, kawiarnie, salony fryzjerskie). Rodzaje opraw z serii BROSS dzielimy na modele pojedyncze i podwójne. Każde z nich charakteryzuje się unikatowym designem i kolorem, wysoką jakością materiałów (metal i aluminium), opcją ustawienia kąta padania światła (30 stopni) oraz niezwykle dobrze przemyślanym projektem technicznym. 

W przypadku białych lub czarnych wariantów kolorystycznych urządzenia, spód oprawy gdzie znajduje się pierścień na żarówkę jest ze szlifowanego aluminium (efekt INOX)

Oprawy posiadają gwint GU10 (żarówek nie ma w zestawie z oprawą) , stopień ochronności IP20 (montaż wewnątrz pomieszczeń) oraz 2 letnią gwarancję od producenta.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel