Black Week

2022-11-18
Black Week

Jest taki czas, gdy czekamy na coś z niecierpliwością. Dla dzieci może to być chwila po napisaniu listu do Św. Mikołaja z prośbą o prezenty. Dla dziadków oczekiwanie na wspólnie spędzony czas z wnukami. Uczucie to towarzyszy również koleżance z biura czekającej na nowe dramy w swoim życiu, ale są też tacy, którzy … czekają po prostu na życiowe okazje! Taką okazją jest właśnie Black Week.  

 

Black Week jest jednym z wydarzeń, które obchodzi się globalnie. Możesz skorzystać z jego okazji w Hiszpanii, Kanadzie, Brazylii czy Japonii. Dodatkowo jego popularność wzrasta z roku na rok. Nic w tym dziwnego. Kupowanie towarów ze zniżkami, sięgającymi czasem nawet do -70% zachęca nas do tego jeszcze bardziej. Zwłaszcza, że Black Week wypada niedługo przed Świętami! Nieważne, czy to prezent dla kogoś bliskiego, czy dla samego siebie - zdecydowanie warto w tym czasie wybrać się na zakupy i ponieść się zakupowemu szaleństwu. 

BLACK WEEK

Możesz zmienić skład swojej garderoby w niskiej cenie lub zmienić wystrój domu. Stać się słynnym synem koleżanki mamy, wymieniając starą lampę w salonie i dostać dodatkowe punkty w oczach teściowej za wykazanie się inicjatywą. Kupić nowe legowisko dla psa. Nabyć zabawki z limitowanych kolekcji w naprawdę świetnych cenach. Wybrać się na bardziej egzotyczne wakacje dzięki zdobytym zniżką w biurze podróży? Możliwości jest naprawdę wiele.  

Jak będziemy świętować to wydarzenie w Epstryku? 

Teraz nie możemy zdradzić całego planu - kierownik zabronił. Zostawiamy więc miejsce na niespodzianki. Jednak zniżki od nas jak i naszych partnerów będą na 100%. 

Black Week 2022 zacznie się od 21 listopada. Wybrani partnerzy, przedłużyli zniżki. Dzięki temu osoby, które zapomniały zrobić zakupy w Black Weeku będą miały jeszcze szansę skorzystać z promocji.  

Facebook   Instagram

Na kontach społecznościowych będziemy Was informować jak przebiega Black Week z naszej strony, by zobaczyć jakie produkty najlepiej się sprzedają.  

_______________

Pstryknęła Patrycja 

pixel