Gniazdka i wyłączniki Aria Ospel

2019-01-07
Gniazdka i wyłączniki Aria OspelSeria gniazdek i łączników Aria marki Ospel to zestawienie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Charakterystyczny styl produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne dostępne w różnych odcieniach. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami co znacząco wzbogaci wizualnie wnętrze Twojego domu. Podświetlenie włącznika w serii Aria jest zaprojektowane tak by było praktyczne i atrakcyjne wizualnie. Otaczająca klawisze ramka daje niezwykły wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń - pomarańczowy, czerwony, granatowy, niebieski, żółty, zielony, biały. Kolory światła dadzą wyjątkowy efekt, który podkreśli wyjątkowość miejsca w którym je umieścimy.

W sytuacji kiedy nie chcesz używać tylko jednego koloru, możesz je połączyć, wykorzystując nieograniczony potencjał jaki dają ozdobne ramki wewnętrzne. Wyraź siebie i stwórz kreatywne zestawienia dzięki ramkom włącznika. Elegancki, metalizowany osprzęt gniazdek i wyłączników pasuje do każdego wnętrza. Monochromatyczne zestawy prezentują się bardzo subtelnie i przyciągają uwagę.
Kolekcja serii Aria to gwarantowana najwyższa jakość osprzętu, oryginalny i niepowtarzalny styl a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
pixel