Gniazdo meblowe, nablatowe z ładowarką USB

2019-03-15
Gniazdo meblowe, nablatowe z ładowarką USB

Żyjemy w czasach gdzie sprzęt elektroniczny pojawia się praktycznie w każdym aspekcie naszego życia, również na naszych stołach, blatach czy biurkach. Naturalną rzeczą w tym przypadku jest to, że posiadając na biurku prawie rozładowany telefon, laptopa, podłączonego pada do gier czy inne tego typu urządzenia, w końcu braknie nam wolnych gniazd z prądem lub wejść USB. ORNO przygotowało bardzo praktyczny i stylowy produkt, który rozwiąże powyższy problem w najlepszym możliwym wydaniu.

Przedstawiamy przedłużacz biurkowy z ładowarką - produkt użyteczny dla każdego, a to wszystko dzięki temu, że można zamontować go na blacie i nie ma więcej potrzeby schylać się pod biurko by potem przegrzebywać się przez gąszcz kabli a dodatkowo współpracuje ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi ładowanymi przez porty USB (laptopy, smartfony, głośniki przenośne, tablety itp.).
Posiada również dwa gniazda sieciowe z uziemieniem oraz przesłonami torów prądowych, 2 porty ładowarki USB, elastyczny przewód oraz zacisk śrubowy (umożliwia on przytwierdzenie podstawy gniazda do krawędzi blatu biurka lub półki bez konieczności wiercenia otworów montażowych).

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel