Kategorie

Hager

Tworząc instalację elektryczną należy pamiętać, że za jej funkcjonalność oraz bezpieczeństwo odpowiadają nawet najmniejsze detale. Osprzęt Hager pozwala uzyskać właśnie taką gwarancję niezawodności. Zaprojektowane z niemiecką precyzją, zróżnicowane wtyczki, włączniki czy gniazdka Hager dostępne są w mnogości wariantów. Producent działa na rynku już od ponad 60 lat - marka powstała w Blieskastel w 1955 roku. Od tamtej pory systematycznie rozwija się jej oferta, a kolejne filie zakładane są również w innych krajach. W Polsce osprzęt jest produkowany od 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w jednym z głównych ośrodków GOP - Tychach.

Gniazdka, wyłączniki marki Hager

Bycie liderem na rynku rozwiązań instalacyjnych w elektronice stanowi prawdziwe wyzwanie. Kreatywność w tworzeniu unikalnych rozwiązań sprawia, że Hager się na tej pozycji utrzymuje. Ambitne projekty, wykorzystywanie najlepszych surowców, jak również stałe monitorowanie potrzeb odbiorców - za to wszystko odpowiadają zespoły w aż 23 zakładach produkcyjnych rozmieszczonych na całym świecie. Systemy osprzętów Hager są proste w montażu, posiadają intuicyjny interfejs oraz modułową strukturę (co zwiększa uniwersalność ich zastosowania). Do produkcji gniazdek, łączników, ramek, włączników i innych elementów serii wykorzystywane materiały odporne na promieniowanie UV, na przykład poliwęglan.

Rzecz jasna, produkty Hager posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty świadczące o wysokiej jakości oraz bezpieczeństwie. Poza funkcjonalnością istotna jest też estetyka - kolekcje można nabyć w różnych wariantach kolorystycznych. Gniazdka Hager można kupić w ponad 95 krajach na świecie. Warto dołączyć do grona zadowolonych klientów i samodzielnie zweryfikować jakość proponowanych przez Hager produktów, jak również deklarowaną przez producenta umiejętność łączenia innowacyjności z podążaniem za najnowszymi trendami w dziedzinie designu.