Kategorie

Karlik

Karlik – gniazdka, wyłączniki, kontakty

Czy instalacja elektryczna może zachwycać nowoczesnym wzornictwem? Czy można z niej uczynić element dekoracyjny wnętrz, nadając formę zgodną z aktualnymi trendami? Gniazdka Karlik udowadniają, że tak niewielkie, ale niezbędne elementy wykończenia każdego wnętrza mogą mieć duży wpływ na ostateczny wizerunek pomieszczenia.

Karlik - wysoka jakość doceniania przez użytkowników

Karlik to jeden z najbardziej docenianych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce, który dzięki determinacji i ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu otworzył się na rynek europejski. Firma może pochwalić się licznymi certyfikatami, wśród których jest Certyfikat Jakości zgodny z wymaganiami normy: ISO 9001:2015, wydany przez TÜV SÜD Management Service GmbH. Gniazdka, wyłączniki i kontakty Karlik zostały podzielone na kilka serii. Każda z kolekcji wyróżnia się swoistym charakterem, unikalnymi cechami i tym samym innym przeznaczeniem. Łączy je jednak staranność wykonania, wysoka jakość materiałów i projekt perfekcyjnie zrealizowany, z uwzględnieniem najmniejszych detali. Wśród propozycji od Karlik są m.in.: seria DECO – ponadczasowa, prosta forma z atrakcyjnymi wariantami kolorystycznymi; seria LOGO – funkcjonalna elegancja o solidnej konstrukcji; seria LIZA – uniwersalna klasyka w optymalnej cenie; seria Junior – kompaktowe gniazdka hermetyczne spełniające normę szczelności IP54.

Firma z mocnymi fundamentami

Firma Karlik koncentruje się na długoterminowych celach. Tworzy ją zespół specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie, którzy dzięki pasji i zaangażowaniu zdobyli jedną z czołowych pozycji w branży. Karlik gniazdka, wyłączniki i kontakty wybraliśmy ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny, różnorodność produktów, świeże spojrzenie na nowoczesną stylistykę oraz wyraźne efekty obserwacji najnowszych trendów w dziedzinie zarówno elektryki, jak również aranżacji wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Karlik. Wspólnie proponujemy rozwiązania odpowiadające potrzebom współczesnego klienta.