Kolekcja lamp ogrodowych CREEK

2019-03-01
Kolekcja lamp ogrodowych CREEK

Nadejście cieplejszej pory roku to doskonała okazja by upiększyć nasze ogrody i ich okolice. PHILIPS przygotował serię lamp ogrodowych CREEK z kolekcji my Garden, składających się ze słupków, latarni, kinkietów i zwisających lamp, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i oświetlić swój ogród w tym samym stylu.

 

Wszystkie lampy ogrodowe z serii CREEK dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz białym. Oprawy zostały zaprojektowane do użytku zewnętrznego (ogród, patio), dlatego wykonano je z wysokiej jakości aluminium (konstrukcja) i tworzywa syntetycznego (klosz) co przekłada się na małą wagę i ułatwienie montażu. Ich wysoką odporność na warunki atmosferyczne gwarantuje stopień ochronności IP44, dzięki czemu nie musicie się obawiać o bezpieczeństwo opraw. Bardzo ważnym elementem projektu produktów serii CREEK jest ich duża energooszczędność, co pozwoli zmniejszyć rachunki za prąd, a przy okazji pomaga w ochronie środowiska. Każdą z lamp łączą nie tylko podobne materiały, ale także stylistyka, w jakiej zostały wykonane, przypominająca klasyczne europejskie modele z ulic Londynu czy Paryża, co pozwala przekształcać ogród w miejsce, które zapiera dech w piersiach.

 

PHILIPS w zamyśle całej serii chciał, żeby pod każdym względem była prosta i nie inaczej jest z aspektem montażowym, który został przemyślanie zaprojektowany, by dosłownie każdy bez problemu mógł zainstalować daną oprawę.

 Wszystkie lampy ogrodowe CREEK z kolekcji PHILIPS my Garden, bez względu na to czy to kinkiet elewacyjny czy też latarnia stojąca, mają dokładnie taki sam daszek. Przymocowany jest on do lampy za pomocą dwóch śrub z wgłębieniem krzyżowym, czyli na pospolity śrubokręt typu krzyżak. Klosz został wykonany z tworzywa syntetycznego, co sprawia, że jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu nie żółknie z biegiem lat, ponadto jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż szkło.

Do produktów z serii CREEK idealnie pasuje żarówka LED Philips E27, wykonaną w stylu retro. Konstrukcja soczewki pozwala uzyskać wielokierunkowy rozsyłanie światła, co zapobiega powstawaniu cieni i zapewnia wokół niezwykle naturalne światło. Nada też wyjątkowy klimat Twemu ogrodowi.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel