Kategorie

Kontakt Simon

Kontakt Simon – detale o dużym znaczeniu

Jak bardzo zwracasz uwagę na wygląd gniazdek w swoim domu? Czy ma dla Ciebie znaczenie, jakiego są koloru czy też podążasz za utartymi schematami i wybierasz zawsze bezpieczną biel lub metaliczny kolor? Kontakt Simon uczy swoich klientów kreatywności i mobilizuje ich do szukania nowych rozwiązań, eksperymentują nawet z tak niewielkimi detalami, jakimi są gniazdka czy kontakty. 

Kontakt Simon – detale o dużym znaczeniu

Jak bardzo zwracasz uwagę na wygląd gniazdek w swoim domu? Czy ma dla Ciebie znaczenie, jakiego są koloru czy też podążasz za utartymi schematami i wybierasz zawsze bezpieczną biel lub metaliczny kolor? Firma Kontakt Simon uczy swoich klientów kreatywności i mobilizuje ich do szukania nowych rozwiązań, eksperymentują nawet z tak niewielkimi detalami, jakimi są gniazdka czy kontakty. 

Firma jest jednym z wiodących producentów osprzętu elektroinstalacyjnego. Simon gniazdka wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku bogactwem unikalnych kolorów, dzięki którym z łatwością dopasujesz je do wystroju wnętrza konkretnego pomieszczenia. Kontakt Simon proponuje ramki szklane, metalowe, drewniane, betonowe oraz z tworzywa sztucznego. Zaawansowana elektronika z czujnikami gazu i zalania, zegarem, termoregulatorem, podświetleniem i modułem Bluetooth sprzyja aranżacji wnętrza bezpiecznego i sprzyjającego mieszkańcom. Simon łączniki dostępne są w różnych wersjach – łączniki krzyżowe i jednobiegunowe.

Łączniki, gniazdka i wyłaczniki

Simon oferuje osprzęt elektro-instalacyjny o modułowej budowie. Klient samodzielnie wybiera moduł i ramkę w ten sposób, aby całość nie tylko spełniała jego oczekiwania pod względem praktycznym, ale też odpowiadała wizualnie jego oczekiwaniom. Firma postawiła zatem nie tylko na jakość swoich produktów, ale też elementy instalacji uczyniła dekoracyjnym akcentem wnętrza, dzięki którym nie będziesz musiał ukrywać kontaktów za szafkami, regałami i łóżkiem.

Simon wycena – sprawdź, jaka jest cena wybranego przez Ciebie rozwiązania.