Lumina

2020-05-13
Lumina


Hager Lumina - Historia stworzona z pasji.  
Seria LUMINA jest ewolucją osprzętu elektroinstalacyjnego, która zupełnie odmieni wnętrza waszych domów. Dlaczego ta seria jest tak wyjątkowa ? Między innymi dzięki temu, że za jej projekt odpowiada nie kto inny jak Erwin Van Handenhoven – projektant, który stworzył popularną serię Berker. LUMINA została zaprojektowana w taki sposób, by dosłownie każdy mógł bez problemu ją zainstalować i cieszyć się jej designem przygotowanym z niezwykłym pietyzmem. Zapoznajmy się zatem z każdym członkiem rodziny:  
Lumina Soul

Dzięki prostej formie, dopasujemy ją do dosłownie każdego wnętrza. Coś dla tych, którzy stawiają na uniwersalność oraz subtelność. Ma w sobie (jak sama nazwa wskazuje) „duszę”, która podkreśli każdy aspekt pomieszczenia w, którym zostanie zainstalowana.


Lumina Intense

Kolejna forma bardziej…”intensywna”. Trzy przewodzące kolory – biały, czarny i srebrny sprawiają, że otrzymujemy oprawy w klasycznym stylu, które nie będą pospolite a wręcz przeciwnie – zaoferują nieograniczone możliwości do zaprojektowania wymarzonej przestrzeni.


Lumina Passion

Dla szukających większej ilości wrażeń oraz odpowiedniej dawki tytułowej „pasji”. Ramki, które pełnią rolę dodatków tutaj mają najistotniejszą rolę dlatego zostały stworzone ze szlachetnych materiałów. Nawet najbardziej wymagający klienci będą oczarowani.  
Dodatkowo pod adresem hager-konfigurator.pl każdy ma dostęp do specjalnego konfiguratora, który umożliwia w pełni profesjonalne zestawienie osprzętu LUMINA, bez znajomości wszelkich numerów referencyjnych czy potrzeby korzystania z katalogu produktowego.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
Polecane
pixel