Odkryj kompleksową ofertę Schneider Electric!

2023-02-21
Odkryj kompleksową ofertę Schneider Electric!

Wejdź na nowy poziom efektywności - odkryj inteligentne rozwiązania i popraw efektywność Twojego mieszkania lub lokalu usługowego! Szukasz łączników i gniazd, które łączą wysoką jakość wykonania i bezproblemową instalację z unikalnym designem? A może zależy Ci na wydajnej aparaturze modułowej, gwarantującej najwyższy standard bezpieczeństwa? Dowiedz się więcej o nowoczesnych produktach Schneider Electric!

Sedna Design & Elements

2 linie designu, 13 modnych kolorów, 91 kombinacji kolorystycznych i aż 110 użytecznych funkcji! Najnowsza seria osprzętu Sedna Design & Elements umożliwia uzyskanie idealnej konfiguracji poprzez możliwość łączenia ze sobą 2 linii według indywidualnego designu Twojego wnętrza. Seria charakteryzuje się ponadczasowym kolorem i kształtem ramek, a także wysokiej jakości materiałami i teksturami, które przypominają drewno, kamień, metal lub szkło. Nadaj niepowtarzalny styl każdej przestrzeni!Sedna Design & Elements to synonim ergonomii, prostej i bezpiecznej instalacji, niezawodnych rozwiązań oraz wykończeń wysokiej jakości. Poznaj liczne walory serii:
  • ramki uniwersalne od pojedynczych do pięciokrotnych, które mogą być instalowane pionowo lub poziomo,
  • wszystkie ramki Sedna Design i Sedna Elements mogą być instalowane w standardowych aplikacjach IP20, jak również tam, gdzie wymagany jest podwyższony stopień ochrony przed wnikaniem wody i wilgoci (IP44),
  • ramki są montowane z użyciem 8-punktowego systemu zatrzaskowego, aby zapewnić perfekcyjne dopasowanie do ściany,
  • zachodzące na siebie ramki montażowe, które zapewniają idealne dopasowanie mechanizmów w przypadku instalowania ich w ramkach wielokrotnych.
Osprzęt z serii Sedna Design & Elements jest produkowany w Polsce - obejrzyj film i zobacz, jak wygląda jego produkcja w fabryce Elda w Szczecinku!

Mureva Styl

Seria Mureva Styl to łączniki i gniazda o solidnej konstrukcji i niepowtarzalnemu, zakrzywionemu profilowi, która łączy w sobie współczesny styl i maksymalną wytrzymałość. Wyposażona w innowacyjne funkcjonalności gama produktów została zaprojektowana tak, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom otoczenia.Mureva Styl jest dostępna w 2 wersjach kolorystycznych: Polar White oraz Anthracite Grey, a dzięki zastosowaniu technologii LED, osprzęt jest łatwy do zlokalizowania w ciemności. Klasyfikacja IP55 i IK08 oznacza, że Mureva Styl jest nie tylko wodoodporna, ale również odporna na wstrząsy, brud, kurz i rozpuszczalniki, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w obiektach niezadaszonych, a także w warsztatach, myjniach czy na basenach.

Serię wyróżnia prosty i bezpieczny proces instalacji, a także intuicyjne użytkowanie, które zapewniają cechy takie jak:
  • Nowa wkładka zapewniająca więcej miejsca na przewody
  • Okablowanie typu Clip-Unclip (klipsowe)
  • Przezroczysta pokrywa pozwala łatwo zidentyfikować gniazdo lub przełącznik
  • Akcesoria LED typu plug-and-play
  • Możliwość przekształcenia standardowego wyłącznika w przycisk
Aparatura Acti 9

Produkty z oferty aparatury modułowej Acti 9 zapewniają najwyższy poziom w zakresie bezpieczeństwa instalacji elektrycznych jak i możliwości sygnalizacji oraz sterowania z wykorzystaniem systemów komunikacyjnych. Systemy Acti 9 zostały zaprojektowane z myślą o minimalizacji czasu przestoju i zapobieganiu niezamierzonym wyzwoleniom. Zalety produktów należących do serii takie jak VisiTrip, znacznie zwiększona odporność urządzeń różnicowoprądowych (SI) oraz wyposażenie pomocnicze do automatycznego ponownego załączenia ARA, pozwalają łatwiej i sprawniej zarządzać budynkiem.

W celu dopełnienia funkcji ochrony, system komunikacji Acti 9 wykorzystuje protokół Modbus, który dostarcza dane z rozdzielnic i obwodów w czasie rzeczywistym dzięki komunikacji za pomocą Acti 9 Smartlink. System ten pozwala również na alarm kontroli wartości prądu, napięcia, współczynnika mocy, wyzwolenia oraz p rogu poboru mocy aparatury modułowej Acti9 i przesyłanie go poprzez e-mail.

Seria Acti 9 tworzy elastyczny i otwarty system, którego kompleksowe i zintegrowane elementy mogą komunikować się z każdym systemem zarządzania budynkiem. Urządzenia zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo podczas obsługi dzięki VisiSafe - widocznemu zielonemu paskowi, który gwarantuje fizyczne otwarcie styków w aparaturze modułowej Acti9 i pozwala na dokonywanie czynności w obwodzie odpływowym z całkowitym bezpieczeństwem. Wyłączniki aparatury modułowej Acti9 są jedynymi urządzeniami zapewniającymi 2 klasę izolacji od przodu.

Poznaj aparaturę modułową, która sprawi, że zarządzanie instalacją elektryczną stanie się prostsze, bezpieczniejsze i bardziej intuicyjne niż kiedykolwiek wcześniej!

pixel