Kategorie

Ospel

Opel – inspiracja detalami

Elegancja tkwi w szczegółach, czego dowodem jest oferta marki Ospel, jednego z najbardziej docenianych i cieszących się największym zaufaniem wśród klientów producenta sprzętu elektroinstalacyjnego. Jego ponad 60-letnia tradycja potwierdza, że zaangażowanie i pasja są nieodłącznymi elementami przepisu na sukces, który definiowany jest nie tylko jako osiąganie wyznaczonych sobie celów, ale również jako nieustanne wyznaczanie sobie nowych. Osprzęt Ospel swoją ofertę produktową buduje na trzech filarach – nowoczesność, estetyka i bezpieczeństwo. 
W 2000 roku firma otrzymała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w zakresie: projektowania, wytwarzania, dystrybucji wyrobów oraz usług przetwórstwa tworzyw sztucznych i obróbki metali, co jest dla klienta potwierdzeniem, że w przypadku zakupu produktów Ospel dokonał właściwego wyboru. 

Osprzęt elektryczny Ospel to nowoczesne produkty kompaktowe, funkcjonalne łączniki i gniazdka. Włącznik światła Ospel nie jest jedynie niezbędnym elementem instalacji elektrycznej budynku, ale również dekoracją wnętrza, która zasługuje na to, aby się wyróżniać i być ozdobnym akcentem aranżacji. Ospel gniazdka dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, nie tylko w uniwersalnej bieli, czerni i szarości, ale również w wielu odcieniach brązu i wyrazistych barwach, jak bordo, zieleń czy czerwień.

Proponujemy Ospel łączniki i gniazdka, które skonfigurujesz ze swoim wnętrzem. Detale nabiorą znaczenia, a Twoje pomieszczenia będą harmonijne i spójne. Ospel wycena –jakość, estetyka i bezpieczeństwo w cenie, która Cię zaskoczy.