Oświetlenie ogrodowe – niepowtarzalny klimat i praktyczne rozwiązania

2022-06-20
Oświetlenie ogrodowe – niepowtarzalny klimat i praktyczne rozwiązania

Oświetlenie ogrodowe – niepowtarzalny klimat i praktyczne rozwiązania

Twój wyjątkowy ogród.

Każdy z nas dąży do stworzenia w swoim domu niepowtarzalnej atmosfery. Dopasowujemy aranżację w swoim zaciszu do funkcji pomieszczeń i rytmu życia naszej rodziny. Twój ogród, to miejsce, w którym możesz zregenerować swoje siły po pracy lub spędzić wspólnie czas z rodziną lub w gronie przyjaciół. Ciepłe wakacyjne wieczory tuż za rogiem. Warto poświęcić chwilę i dopasować oświetlenie ogrodu tak, aby spędzone w nim chwile były jeszcze przyjemniejsze.

Połącz: niepowtarzalny nastrój i praktyczne funkcje.

Planując aranżację oświetlenia naszego ogrodu warto spojrzeć na temat z dwóch perspektyw. Światło w ogrodzie będzie pełnić dwie funkcje: dekoracyjną i praktyczną. Oświetlenie ogrodowe służy podkreśleniu detali, stworzeniu kontrastów i kreacji określonego nastroju. Oczywiście z drugiej strony oświetlenie zewnętrzne spełnia czysto praktyczną funkcję - ułatwia poruszanie się po nocnym ogrodzie (oświetlenie ścieżki czy wejścia) i zwiększa bezpieczeństwo. Warto zwrócić uwagę na lampy, które łączą w sobie obie te cechy - są ładne i praktyczne.

EDO-2

Wybierając oświetlenie dla swojego ogrodu, na pewno staniecie Państwo przed zasadniczym pytaniem – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Oto kilka punktów wartych rozważenia.

Klasa szczelności - wysoką jakość produktu potwierdza oznaczenie stopnia szczelności w skali IP. Produkty spełniające normę IP44 charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i wilgoć. Doskonale nadają się do warunków zewnętrznych panujących w zaciszu domowego ogrodu.

Praktyczne funkcje - niektóre punkty w Twoim ogrodzie nie wymagają stałego oświetlenia. Lampy z czujnikiem ruchu powstały z myślą o tym aspekcie. Światło zawsze wtedy, kiedy go potrzebujesz i energooszczędność w jednym.

Materiał wykończenia - Produkty wykonane z aluminium będą cieszyć Cię przez długie lata. Materiał ten jest nie tylko elegancki, ale również odporny na warunki atmosferyczne.

Rodzaj montażu - lampy ogrodowe mogą być montowane bezpośrednio na podłożu lub ścianie budynków. Słupki ogrodowe sprawdzą się jako oświetlenie ścieżek i wybranych punktów ogrodu. Z kolei kinkiety ogrodowe znajdą zastosowanie w pobliżu drzwi i elementów wystroju zlokalizowanych w sąsiedztwie ścian budynków.

Kierunek światła - wpływa znacząco na nastrój otoczenia i nie zawsze musi przebiegać z góry w dół. Światło można skierować tylko w górę, w obu kierunkach jednocześnie lub dookoła źródła światła. Wybierz takie oprawy, które dają możliwość zastosowania opcji zaspokajających Twoje potrzeby.

EDO Garden Line

Oświetlenie ogrodowe marki EDO zostało zaprojektowane z myślą o wyżej wymienionych aspektach. Wzbogacając swój ogród o oświetlenie EDO z łatwością zaakcentujesz cechy aranżacji, na których najbardziej Ci zależy. Polecamy produkty z serii EDO ZAMBA i EDO TULIS. Poniżej przedstawiamy krótką prezentację graficzną oraz specyfikację techniczną.

Seria EDO Zamba

EDO-ZAMBA

W rodzinie opraw z serii EDO ZAMBA oferujemy słupki ogrodowe i kinkiety ogrodowe. Lampy wykonane są z wysokiej klasy aluminium odpornego na zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowym potwierdzeniem jakości jest certyfikat IP44. Oświetlenie z tej serii łatwo dopasujecie do specyficznych warunków i indywidualnych potrzeb. Słupki oświetleniowe z serii EDO ZAMBA dostępne są w dwóch rozmiarach: 50 i 80 cm. Z kolei kinkiety ogrodowe oferowane są w wersji pojedynczej (snop światła skierowany w dół) i podwójnej (snop światła skierowany w zależności od potrzeb: w dół i/lub górę). Oprawy z tej serii dostępne są w klasycznym czarnym oraz grafitowym kolorze.

Seria EDO Tulis

EDO-Tulis

Jeśli szukacie słupków ogrodowych o szerokim wachlarzu specyfikacji, to seria EDO TULIS zapewnia produkty aż w trzech wymiarach: 40, 60 i 100 cm. Oprócz standardowych latarni, w obrębie serii oferowane są również słupki wyposażone w regulowany czujnik ruchu. Oświetlenie z czujnikiem ruchu, to praktyczne rozwiązanie, znacząco wpływające nie tylko na komfort użytkowania, ale również na grubość twojego portfela - pozwalając zaoszczędzić energię elektryczną. Słupki EDO TULIS z łatwością dopasujesz do charakteru swojego ogrodu. Światło rozpraszane jest dookoła urządzenia. Produkt oferowany jest w dwóch przekrojach obudowy: kwadratowym i okrągłym.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroką gamę asortymentu z zakresu oświetlenia ogrodowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami, a z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Życzymy Państwu udanych zakupów i wielu udanych chwil wypoczynku w swoim wymarzonym ogrodzie.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2022
Polecane
pixel