Oto sprawdzone sposoby na rozjaśnienie życia ukochanej osoby!

2023-02-10
Oto sprawdzone sposoby na rozjaśnienie życia ukochanej osoby!

14 lutego - na całym świecie data kojarzona z magią zakochanych. Można się oczywiście zastanawiać, czym jest miłość. Dla niektórych jest to nawet bardzo sprzeczne uczucie. Gdy jest odwzajemniona, mówi się, że możemy przenosić góry lub niczym Orfeusz zejść, aż do Hadesu, by ocalić ukochaną osobę. Miłość może być też nieodwzajemniona, np. jak w słynnej historii Wokulskiego i p. Łęckiej. Jednak skupmy się tu na pozytywach - Walentynkach dla niego, dla niej, dla Was.

Zastanów się - może zamiast przeglądać kolejną stronę z kiczowatymi prezentami, może wystarczy pstryknąć odpowiednią pozycję i rozświetlić wnętrze swojego domu nastrojowym światłem? Zamknij teraz oczy i pomyśl, jak możesz podkręcić TĘ chwilę … A teraz usiądź wygodnie i czytaj uważnie.

Taśma LED

Pierwsza podpowiedź, która może Ci pomóc w stworzeniu wymarzonego klimatu jest inteligentne oświetlenie. Oświetlenie, które dopasuję się do Ciebie. Do Twoich potrzeb. Czym jest inteligentne oświetlenie? W skrócie: są to źródła światła, które dzięki wbudowanemu sterownikowi, dają możliwość np. zmiany koloru czy barwy światła. Żarówki i paski LED z oznaczeniem RGBW mają duży wybór kolorów, których możemy użyć. Dodatkowo ustawimy w nich temperaturę barwową padającego światła. Żarówki inteligentne nie posiadają żarnika, lecz diody LED, dzięki temu są więc bardziej energooszczędne.

Jak wykorzystać inteligentne oświetlenie w Walentynki? Możesz ustawić czas, kiedy klimatyczne oświetlenie ma się włączyć, a nawet ustawić jego kolor. Dopasuj więc nastrój tak, aby wszystko wyglądało jak najbardziej korzystnie. Nie zapomnij także o czasie, kiedy wszystko ma się wyłączyć. Żeby nie marnować prądu, gdy będziesz już spać w łóżku ;)

Pilot CCT

Jeśli jednak Twoja druga połówka nie przepada za kolorami i woli białe światło - śmiało możesz założyć taśmę LED lub np. dekoracyjną żarówkę z oznaczeniem CCT. Zmiana barwy białego światła z zimnej na ciepłą doda subtelnego akcentu świetlnego i stworzy iście bajeczną atmosferę.

Dodatkowo jeżeli podłączysz kontroler taśm LED, jednym pstryknięciem pilota będziesz w stanie kontrolować różne paski LED oraz w każdej chwili zmienić temperaturę światła emitowanego przez taśmę LED. Na przykład z zimnego białego do ciepłej relaksującej i nadającej odpowiedni klimat bieli.

Myślę, że nie trzeba dodawać, że taśmy LED to energooszczędne, nowoczesne i szybkie w instalacji źródło światła, które zyskuje coraz więcej zwolenników ;)

RUVA Smart E27

Jak dobrze wiemy, prezent na Walentynki może być kłopotliwą sprawą. Często chcemy zrobić coś nowego, co zapadnie w pamięć. Jednak często zapominamy o najważniejszym w tym dniu - byciu razem. Dlatego warto mieć coś, co nas poratuje! Przy odpowiednim, nastrojowym i romantycznym oświetleniu, nawet jedzenie zamówione na wynos może zamienić się w pełną ciepła, intymną kolację.

Jeszcze na koniec: pamiętajmy, że Walentynki to nie jedyna okazja do nastrojowych wieczorów. Magicznie może być cały rok! Spędzajmy zatem więcej czasu razem - rozmawiając, wspierając się dobrym słowem, okazując sobie uczucia, które pomogą nam w pogłębieniu więzi emocjonalnej. Wsparcie, zrozumienie, zaufanie na pewno są jednymi ze składników zdrowej relacji. Podobnie, jak odpowiednio dopasowane oświetlenie jest niezbędnym elementem każdego domu.

____________

pstryknęła Patrycja


pixel