Reflektor Ogrodowy BLAKE 2

2019-07-25
Reflektor Ogrodowy BLAKE 2

Lampa ogrodowa BLAKE 2 to istna perełka w całej gamie produktów, które przygotowało dla Was KOBI. Wśród opraw ogrodowych to właśnie BLAKE jest jednym z najlepszych wyborów jakie możecie wybrać kupując oprawę do Waszych ogrodów i terenu wokół domu. Dlaczego? Już śpieszymy z odpowiedzią!
BLAKE
sprawdzi się w ogrodzie perfekcyjnie. Oświetli drogę do domu przez podwórko, podkreśli piękno krzewów w Twoim ogródku i nada mu niepowtarzalny wygląd jednocześnie dobrze wtapiając się w otoczenie.

Nie da się ukryć, że stosunek ceny do jakości jest niespotykany. Za 30 zł dostajecie reflektor w czarnym kolorze o bardzo dobrej jakości, wykonanej z dobrego stopu aluminium oraz przystosowanym do żarówek w przedziale energetycznym od A ++ do E z trzonkiem GU10. Dodajmy gwarancję podwyższonej szczelności przed pyłem i wilgocią IP65, a także pierwszą klasę odporności przed porażeniem elektrycznym oraz przewód o długości 1 m. Wniosek nasuwa się sam – mamy do czynienia z co najmniej kuszącą ofertą zakupu wysokiej jakości produktu pochodzącego od polskiego producenta w bardzo przystępnej cenie.Oprawę montujemy bezpośrednio - stale do podłoża. Maksymalna częstotliwość napięcia wynosi 50Hz, a zasilanie 230V. Producent daje Wam 2 lata gwarancji na oprawę.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel