Reflektor wbijany, ogrodowy DIEGO

2019-02-15
Reflektor wbijany, ogrodowy DIEGO
 
Reflektory ogrodowe DIEGO są elementem, który powinien się znaleźć w otoczeniu Twojego domu. Wręcz idealnie nadają się by oświetlić wszelkiego rodzaju skalniaki, dowolne elementy ogrodu, alejki, podjazd Twojego domu czy miejsce pracy. Dzięki szpikulcowi oprawę łatwo zamontujemy w gruncie a regulowany korpus pozwoli nam skierować światło w dowolne miejsce.

Jeżeli zastanawialiście się nad trwałością takich lamp to DIEGO Was nie zawiedzie. Reflektory są zaprojektowane tak by prezentować się elegancko o każdej porze roku i zarazem być odpowiednio przygotowane na wszelkie uszkodzenia, a to wszystko dzięki wysokiej jakości aluminium oraz szkła hartowanego zastosowanych w konstrukcji oprawy. Żadne warunki pogodowe takie jak upał, wiatr, burza, grad, deszcz czy śnieg nie uszkodzą reflektora, dzięki wysokiemu stopniu ochrony IP65, który daje gwarancje maksymalnej odporności produktu na różnego typu warunki atmosferyczne.

Design pozwala zamontować oprawy ogrodowe dosłownie w każdym miejscu ze względu na swoją uniwersalność i dwie opcje kolorystyczneczarny i szary. Oprawa dogruntowa DIEGO zasilana jest napięciem 220 – 240 AC 50/60 Hz o maksymalnej mocy źródła światła 35W. Dokładne wymiary naszego reflektora to: wysokość 320 mm, waga 330g (zapewnia odpowiednią długość i wagę do wbicia lampy w ziemię by ustabilizować odpowiednio reflektor) oraz średnica 98mm. Parametry pozwolą nam na wiele możliwości montażowych i estetycznych, ze względu na smukłą budowę urządzenia i jego przemyślane wyważenie. Reflektory DIEGO pozwolą na bezproblemowy montaż dowolnej lampy LED na trzonek GU10.
Dostępne wersje:
  • Reflektor ogrodowy wbijany Diego GU10 IP65 szary GTV
  • Reflektor ogrodowy wbijany Diego GU10 IP65 czarny GTV
  •  
    Pokaż więcej wpisów z Luty 2019
    pixel