Wybierz te produkty i świętuj z nami DZIEŃ ZIEMI 2023!

2023-04-21
Wybierz te produkty i świętuj z nami DZIEŃ ZIEMI 2023!

Dzień Ziemi 2023 - dołącz do nas!

Wiemy jak ważne jest przywrócenie równowagi pomiędzy człowiekiem, a przyrodą. Dlatego co raz więcej ludzi korzysta z technologii, aby zaoszczędzić energię. Ty też?

Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do żadnej akcji lub nie miałeś okazji wziąć w obchodach Dnia Ziemi 2023 - nic straconego! Przygotowaliśmy szybką selekcję 3 produktów, których używanie na co dzień wpływa na ochronę środowiska. Sam zdecyduj, jak chcesz pomóc ;)

Gniazdka SMART

Gniazdka SMART mogą być programowane do automatycznego wyłączania urządzeń, które nie są w użyciu, a także do włączania ich zgodnie z harmonogramem. Wystarczy ustawić program po jakim czasie ma się wyłączyć przesył prądu, czy wyłączyć dane gniazdko przez wi-fi z innego pomieszczeia.

Lampy na czujnik ruchu

Dzięki temu, że światło włącza się tylko wtedy, gdy czujnik wykryje ruch, oszczędza się energię elektryczną, a tym samym zmniejsza się emisja dwutlenku węgla. Ponadto, lampy na czujnik ruchu są bardzo wygodne, ponieważ nie musimy pamiętać o włączaniu i wyłączaniu światła w pomieszczeniu lub na zewnątrz, co jeszcze bardziej ułatwia oszczędzanie energii.

Czujniki zmierzchu

Czujniki zmierzchu, to rozwiązanie szczególnie ważne w przypadku oświetlenia zewnętrznego, takiego jak latarnie uliczne czy oświetlenie posesji. Dzięki nim unika się niepotrzebnego oświetlenia pustych ulic lub ogrodów w ciągu dnia, co prowadzi do niepotrzebnego zużycia energii elektrycznej. W efekcie zmniejsza się emisja gazów cieplarnianych oraz koszty związane z zużyciem energii.

Zwracanie uwagi na ekologię i podejmowanie odpowiednich działań na rzecz ochrony środowiska jest niezbędne w każdej części świata. Małe zmiany, takie jak stosowanie smart gniazdek lub lamp na czujnik czy paneli słonecznych, mogą mieć ogromny wpływ na naszą planetę, a każdy z nas ma możliwość przyczynić się do tworzenia lepszego i bardziej zrównoważonego środowiska naturalnego.

PS Jeżeli zainteresował Cię temat produktów, które mają wpływ na oszczędzanie energii i dbanie o środowisko, pstryknij też TEN wpis!

------

Pstryknął Tekturek Falisty

pixel