Kategorie
Odstąpienie od umowy
Ogólne informacje o odstąpieniu od umowy
Dokonując zakupu w naszym sklepie mają Państwo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstapienia od umowy wygasa po upływie 14 dni, od momentu, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy, lub inna osoba wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą nas Państwo poinformować w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.

Dane wysyłkowe do zwrotu:

epstryk zwroty

Osieczany 585, 32-400 Myślenice

sklep@epstryk.pl

tel. 123 450 284

Przydatny może być również wzór odstąpienia od umowy

Pobierz wzór odstąpienia od umowy

Procedura odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności powiązane z umową, której dotyczy odstąpienie od umowy, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas).
Środki są wracane niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji.
Procedura zwrotu środków jest uruchamiana od momentu otrzymania przez nas zwracanej rzeczy.
Termin zwrotu rzeczy upływa po 14 dniach od momentu, w którym Państwo poinformowali nas o odstąpieniu od umowy. W przypadku odesłania rzeczy ponoszą Państwo bezpośrednie koszty odesłania produktu do nas.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.