Blog

Wybierz te produkty i świętuj z nami DZIEŃ ZIEMI 2023!

Wybierz te produkty i świętuj z nami DZIEŃ ZIEMI 2023!Wracjąc z pieciodniowej wycieczki, w którą zabrał nas Tekturek Falisty, mamy wiele doświadczeń, które pozwoliły zobaczyć różne sposoby, jakie kraje podejmują w trosce o lepsze jutro. Widzieliśmy pozytywne, jak i negatywne aspekty działalości człowieka. Wiemy jak ważne jest przywrócenie równowagi pomiędzy człowiekiem, a przyrodą. Dlatego co raz więcej ludzi korzysta z technologii, aby zaoszczędzić energię. Ty też?
Przeczytaj więcej

Dzień Ziemi w Polsce!

Dzień Ziemi w Polsce!Dzień dobry, Drogi Pamiętniczku,Po tak długiej podróży cieszę się, że jestem w końcu u siebie. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Dziś, opowiem Ci, co robimy w naszym kraju z okazji Dnia Ziemi. Mam nadzieję, że razem ze mną włączysz się w akcje.
Przeczytaj więcej

Dzień Ziemi z wizytą we Włoszech!

Dzień Ziemi z wizytą we Włoszech!Buongiorno, Dzienniczku, Chciałbym podzielić się z Tobą celebracją Dnia Ziemi we Włoszech. Jest to dla nich bardzo ważny dzień, co przedstawi mój poniższy wpis. Wiele koncertów, zabaw, spotkań a to wszystko przez 5 dni! Odkrywam piękno i dbam o nasze środowisko.
Przeczytaj więcej

Dzień Ziemi z wizytą w Zimbabwe!

Dzień Ziemi z wizytą w Zimbabwe!Mangwanani akanaka, Drogi Pamiętniczku, Dziś jestem w Zimbabwe! Jak sam widzisz zmieniłem kontynent. Chciałem zwiedzić coś innego. Coś nowego. A z racji zbliżającego się Dnia Ziemi, miałem wspaniałą okazję do poznania tamtejszej kultury.
Przeczytaj więcej

Dzień Ziemi - z wizytą w Indiach!

Dzień Ziemi - z wizytą w Indiach!

Shubh prabhaat, Drogi Pamiętniczku,

Dziś jestem w Indiach! Chcę podzielić się z Tobą moimi przemyśleniami z okazji Dnia Ziemi, szczególnie w kontekście jego obchodów w Indiach. Jest to czas, aby przyjrzeć się naszym działaniom i zastanowić się, jak możemy działać bardziej zrównoważenie i odpowiedzialnie wobec naszej planety.


Przeczytaj więcej

Dzień Ziemi - z wizytą w Japonii!

Dzień Ziemi - z wizytą w Japonii!

Ohayō, Drogi Pamiętniczku,

Wybacz, że tak dawno nie pisałem, ale Tekturek ostatnio bardzo dużo podróżuje po świecie. Dzisiaj wracam do Ciebie prosto z kraj kwitnącej wiśni - jestem w Japonii! Chce Ci powiedzieć o czymś bardzo ciekawym. O czymś co jest mi bardzo bliskie. A mianowicie o zbliżającym się Dniu Ziemi.


Przeczytaj więcej
pixel