Blog

5 pomysłów na obniżenie kosztów energii!

5 pomysłów na obniżenie kosztów energii!Od jak dawna zastanawiasz się nad tym, jak zmniejszyć koszty energii w swoim domu? Z okazji dzisiejszego szczególnego Dnia Obniżania Kosztów Energii, przygotowaliśmy dla Ciebie 5 sprawdzonych sposobów na obniżenie rachunków za energię w domu. Pstryknij teraz i zacznij skutecznie ekonomizować energię przy okazji usprawniając swój budżet. To się po prostu opłaca!
Przeczytaj więcej

Nic dwa razy się nie zdarza, ale...

Nic dwa razy się nie zdarza, ale...

Co za dzień! Drogi pamiętniczku, od dziś zacznę pisać w Tobie przygody, które mi się zdarzyły i które jeszcze będą mnie spotykać. Wszytko po tym, gdy zacząłem zwiedzać świat za pomocą “upcyclingu”. Dzięki niemu nie jestem już wyrzucany na śmietnisko, gdzie zmarnowałbym się po jednej wysyłce. Nie uwierzysz, ale mogę być wykorzystywany jeszcze do pakowania różnych rzeczy i to w różne strony świata! Czuję się teraz taki pomocny!


Przeczytaj więcej

Black Week

Black Week

Jest taki czas, gdy czekamy na coś z niecierpliwością. Dla dzieci może to być chwila po napisaniu listu do Św. Mikołaja z prośbą o prezenty. Dla dziadków oczekiwanie na wspólnie spędzony czas z wnukami. Uczucie to towarzyszy również koleżance z biura czekającej na nowe dramy w swoim życiu, ale są też tacy, którzy … czekają po prostu na życiowe okazje! Taką okazją jest właśnie Black Week.


Przeczytaj więcej

Kuchenne rewolucje świetlne

Kuchenne rewolucje świetlne

Czy wiesz, że zostało naukowo udowodnione, że oświetlenie ma wpływ na smak potraw, a nawet na Twój apetyt? Tak właśnie, to powinno najbardziej przekonać Cię do przemyślanych zakupów oświetleniowych podczas urządzania swojej kuchni.


Przeczytaj więcej

Salonowy zawrót głowy

Salonowy zawrót głowy

Wchodzimy na salony z naszym nowym artykułem dotyczącym jednego z najważniejszych pomieszczeń w domu - pokoju gościnnego. Czy to praca, czy to relaks dobre oświetlenie to podstawa. Dlatego też mamy nadzieję pomóc w planowaniu salonu.


Przeczytaj więcej

Magia zaczyna się w sypialni

Magia zaczyna się w sypialni

Bez względu na to czy jesteś minimalistą i twoje sny są czarno - białe czy lubisz jak dużo dzieje się w pomieszczeniu i śnisz nieprawdopodobne scenariusze na film - powinieneś zadbać o to, by oświetlenie w sypialni było przemyślane!

 


Przeczytaj więcej
pixel