Kategorie
Czas realizacji zamówienia
Informacje dotyczące czasu realizacji zamówienia
1. Realizacja zamówienia rozpoczyna się następnego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia (dotyczy płatności natychmiastowych i pobraniowych). W przypadku zamówień opłacanych tradycyjnym przelewem, zamówienie jest realizowane nastepnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności. Płatności są księgowane w godzinach porannych.
2. Asortyment dostępny na sklepie jest podzielony na dwie kategorie. Produkty dostępne od ręki oraz produkty dostępne na zamówienie. Informacje o dostepności są wyświetlane zarówno w kategorii jak i na karcie produktu.
3. Ogólny czas realizacji zamówienia = czas realizacji zamówienia + czas wysyłki

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od wybranej przez Państwa formy dostawy.

  • Przesyłka kurierska jest zrealizowana w ciągu 24h od momentu nadania.
  • Przesyłka pocztowa jest realizowana w ciągu 48-h od momentu nadania paczki ( w przypadku usługi Pocztex48/Odbiór w punkcie), czas dostarczenia przesyłką pocztową ekonomiczną to z reguły 4-6 dni roboczych.
  • Paczkomaty Inpost - przesyłka jest realizowana w ciągu 24-48h od momentu nadania paczki.
4. W przypadku asortymentu dostępnego na zamówienie podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Niejednokrotnie dostawa od producenta dociera do nas szybciej niż zakłada to czas realizacji - w takim przypadku wysyłamy produkty bez zbędnego opóźnienia. W przypadku opóźnienia dostawy od producenta poinformujemy o tym Państwa niezwłocznie.
Terminy realizacji mają charakter orientacyjny.
5. Terminy realizacji zamówień

6. W każdej chwili jestesmy gotowi udzielić Państwu szegółowych informacji na temat czasu dostawy pod numerem telefonu 123 450 284 lub adresem mailowym sklep@epstryk.pl


Na wiadomości mailowe odpisujemy w możliwie najkrótszym terminie.