Allocacoc: przedłużacze, kostki, powerbanki

( ilość produktów: 53 )

Allocacoc – kostki, przedłużacze i inne przedmioty użytkowe


Instalacja elektryczna w budynku stanowi jego nieodłączny element. Nie jest jednak wystarczająca dla zapewnienia komfortu korzystania ze sprzętu i akcesoriów zasilanych prądem. Zapewne przekonałeś się już wielokrotnie, że dysponując pojedynczym gniazdkiem elektrycznym trudno podłączyć wszystkie niezbędne urządzenia. Specjalistą w rozwiązywaniu takich problemów jest holenderski producentAllocacoc.


Specjalnością firmy jest projektowanie i tworzenie drobnych, ale niezwykle praktycznych przedmiotów użytkowych. Są one przeznaczone do usprawniania korzystania z sieci elektrycznej w domu czy firmie. Produkty takie jak kostki Allocacoc czy przedłużacz tej marki okażą się niezastąpione w każdym domu. Znacznie rozszerzą możliwości korzystania z głośników, sprzętu RTV, komputerów itp.

Produkty Allocacoc – funkcjonalność i atrakcyjne wzornictwo

Cechą wyróżniającą asortyment spod znaku tej marki jest połączenie funkcjonalności z estetycznym i bardzo ciekawym designem. Kupując przedłużacz Allocacoc otrzymujesz nie tylko kilka dodatkowych gniazdek zasilania. Dzięki przemyślanej formie i nietypowym zestawieniom kolorystycznym praktyczny element wyposażenia może leżeć na widoku, bez wpływu na estetykę otoczenia. Kostki Allocacoc są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Czerwone, zielone, niebieskie, pomarańczowe czy neutralnie szare doskonale wpasują się w każde wnętrze.

Poza możliwością kolorystycznego dopasowania do otoczenia zaletą kostek jest też wyjątkowa praktyczność. Zajmują one znacznie mniej miejsca niż przedłużacz oferując tyle samo dodatkowych gniazdek. Ich skład jest tak przemyślany, aby nie stwarzał ograniczeń w umieszczaniu często nietypowych w kształtach, dużych i problematycznych wtyczek. Przykładem są ładowarki do telefonów, których wtyczki nie mieszczą się obok innych w klasycznych listwach ze względu na swoją wielkość.

Kostki Allocacoc z kolekcji PowerCube

Wizytówką firmy Allocacoc, która od lat zajmuje się wzornictwem przemysłowym jest kolekcja Power Cube. Produkty, które się w niej znajdują możesz też kupić w naszym sklepie. Proponujemy między innymi zestaw kolorowych kostek do rozdzielania energii z gniazdek elektrycznych. Poszczególne produkty różnią się akcesoriami oraz możliwością wykorzystania. Przykładowo kostki Allocacoc Power Cube ReWirable są wyposażone w cztery dodatkowe wtyczki, które dostosowują rozgałęźnik do standardów US, EU, UK i AU.

Na uwagę zasługuje też przedłużacz Allocacoc przeznaczony do montażu pod biurkiem. Jest on wyposażony w dwa gniazdka elektryczne przystosowane do płaskich wtyczek oraz w dwa dodatkowe gniazda USB. W sprzedaży mamy również kostki ze specjalnym modułem antyprzepięciowym. Pozwala on za pomocą nacisku ręką lub stopą odłączyć zasilanie od wszystkich wpiętych w kostkę urządzeń. Jako uzupełnienie asortymentu oferujemy zestaw stacji dokujących do Power Cube.

Polecamy sprawdzić również przedłużacze bębnowe oraz styczniki dostępne w naszej ofercie!

Widok
    pixel