Philips oświetlenie

( ilość produktów: 552 )

Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne Philips


Produkty oświetleniowe marki Philips są doskonale znane i stosowane w Polsce od wielu lat. Charakterystyczne logo marki w branży elektrycznej pojawia się głównie na opakowaniach żarówek. Nie są one jednak wyłącznymi produktami tej firmy. Asortyment jest bardzo rozbudowany i poza źródłami światła obejmuje też bogaty wybór urządzeń AGD czy elektroniki użytkowej. Jakość produktów jest tak wysoka, że marka stała się swoistym symbolem niezawodności.

Ponad 120 lat doskonalenia technologii

Marka Philips jest własnością firmy Koninklijke Philips N.V., która ma swoją siedzibę w stolicy Holandii – Amsterdamie. Jej narodziny miały miejsce jeszcze w XIX wieku, co oznacza, że nad doskonaleniem jakości i utrwalaniem wizerunku pracowano ponad 120 lat. Rodzinne przedsiębiorstwo na początku produkowało sygnowane marką Philips żarówki, które do czasów obecnych są ważną częścią asortymentu. Pierwsze modele z włóknem węglowym obecnie zastąpiła innowacyjna technologia LED.

Produkowane przez firmę Philips oświetlenie nie ogranicza się jednak wyłącznie do rozmaitych żarówek. Do ważnych dokonań przedsiębiorstwa można zaliczyć wprowadzenie na rynek kasety magnetofonowej, odtwarzacza laserdisc, konsoli do gier, płyty kompaktowej i najnowszego osiągnięcia – ekspresu do kawy Senseo. W międzyczasie były też golarki, suszarki, szczoteczki do zębów, żelazka i wiele innych artykułów.

Asortyment Philips – oprawy i akcesoria

Produkty spod znaku marki Philips, które oferujemy w naszym sklepie, są zaliczane do grupy artykułów elektrycznych. Ich szeroki wybór pozwala nie tylko na wykonanie instalacji oświetleniowej. Gwarantuje też wysoką trwałość i energooszczędność takiego systemu. Polecamy produkowane przez firmę Philips oprawy oświetleniowe i lampy wiszące, które wyróżniają się modnym designem. W sprzedaży mamy również taśmy LED, akcesoria montażowe i instalacyjne, elementy oświetlenia zewnętrznego oraz technicznego.

Źródła światła stanowią naszą najbogatszą grupę produktów marki Philips. Żarówki, które oferujemy są wykonane z wykorzystaniem technologii LED. Dlatego wyróżniają się bardzo długą żywotnością i energooszczędnością. Proponujemy zarówno żarówki o barwie światła ciepłej, jak i zimnej czy neutralnej. W asortymencie są też niezintegrowane świetlówki kompaktowe, dekoracyjne żarówki Philips Tornado, lampki biurkowe, wysokoprężne lampy sodowe Philips, oświetlenie techniczne i wiele innych produktów.

Widok
pixel