Italux

( ilość produktów: 1881 )

Wysokiej jakości oświetlenie Italux

Producent Italux na rynku oświetleniowym aktywnie działa od ponad 25 lat. Jest dystrybutorem lamp w Polsce oraz innych krajach europejskich. Podejmuje współpracę z inwestorami, projektantami, architektami i sklepami, tworząc stabilną sieć kontaktów, umożliwiającą dotarcie do szerszego grona klientów. Zamówienia realizowane są w niezwykle krótkim czasie, dzięki czemu również my możemy zaoferować Ci tak duży wybór oświetlenia Italux.

Oświetlenie Italux

Światło w naszej codzienności odgrywa kluczową rolę dla naszego komfortu i bezpieczeństwa. Nie wyobrażamy sobie salonu bez lampy wiszącej czy też sypialni bez lampki nocnej. Trudno przecież egzystować w biurze, w którym brakuje właściwego doświetlenia ważnych stref zarówno dla pracowników, jak też ich klientów. Producent Italux to jedne z tych przedsiębiorców, który nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojej oferty z uwzględnieniem zmian, jakie zachodzą w preferencjach i potrzebach klientów. Nie brakuje w niej zarówno propozycji dla właściciela dużego domu i małego mieszkania, jak też dla inwestora, który aktualnie zajmuje się realizacją projektu hali produkcyjnej czy też centrum handlowego. Lampy Italux sprawdzają się w każdym wnętrzu, co zawdzięczamy bardzo rozbudowanej ofercie produktowej.

Lampy Italux dla najbardziej wymagającego klienta

Oświetlenie Italux powstaje we współpracy projektantów i wykonawców o dużej wiedzy technicznej i bardzo dużych umiejętnościach. Z każdym kolejnym sezonem pojawia się w ofercie mnóstwo świeżości, są to nowe propozycje, prezentujące najnowsze trendy w designie. Lampy Italux to zarówno oprawy wiszące, jak też stojące. W ofercie dostępne są oczka natynkowe i podtynkowe, a także specjalistyczne oświetlenie przemysłowe oraz te przeznaczone do dużych powierzchni użytkowych. Na szczególną uwagę zasługuje oświetlenie dekoracyjne, które nie tylko doświetla wnętrze czy wybrane strefy, ale też jest unikalna ozdobą wnętrza. Oferta Italux jest połączeniem nowoczesnych, minimalistycznych form z blaskiem glamour i ponadczasową klasyką. Nie brakuje w niej zarówno geometrycznych kształtów i sterylnej bieli, jak też elegancki kryształów i żyrandoli ze szklanymi kloszami. Pojawiła się też kolekcja nawiązująca do stylu retro i industrialnego. To trend szczególnie pożądany przez współczesne społeczeństwo. Lampy tego typu cechują się metalowymi przestrzennymi szkieletami z widocznymi dekoracyjnymi żarówkami.

Sprawdźcie również oświetlenie Spotline oraz lampy Kobi!

Widok
pixel