SLV

( ilość produktów: 1567 )

Oświetlenie Spotline

Producent Spotline jest obecny na rynku oświetleniowym od 1991 roku. Bardzo aktywnie wykorzystuje swoją aktywność w branży, zbierając doświadczenie i wiedzę dotyczącą preferencji i oczekiwań klientów, jak również dostępnych możliwości oraz innowacji. Dzięki temu powstają lamy idealnie dopasowane do aktualnych potrzeb społeczeństwa, skoncentrowane zarówno na wysokiej jakości i trwałości, jak też modnym wzornictwie i funkcjonalności. Spotline w swoim portfolio ma już kilka tysięcy różnych produktów. To lampy dedykowane dla klienta indywidualnego i komercyjnego.

Gdzie wykorzystywane jest oświetlenie Spotline?

Oświetlenie Spotline wykorzystywane jest w mieszkaniach i domach mieszkalnych oraz w budynkach użytku publicznego, sklepach, biurach, a nawet w przemyśle. Producent Spotline bardzo dużo uwagi poświęca jakości i znaczeniu światła w życiu współczesnego człowieka. Ma świadomość, iż odgrywa ono niezwykle ważną rolę, nie można sobie już wyobrazić budynku bez dobrego oświetlenia. Nie tylko ułatwia nam codzienność, ale właściwie umożliwia egzystencję.

W Spotline wszystkie działy i zespoły pracują w synergii i harmonii. Projektanci wciąż zaskakują nowymi pomysłami, a inżynierowie proponują coraz bardziej zaawansowane technologie. W jedną całość scalają to osoby, zajmujące się produkcją, którzy swoją rzemieślniczą precyzją dbają o najmniejszy szczegół oprawy.

Lampy Spotline do wnętrz i środowiska zewnętrznego

Lampy Spotline to szeroki wybór różnego rodzaju produktów do wykorzystania na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Oferujemy lampy Spotline do domów i mieszkań, wśród których są lampy sufitowe, wiszące i stojące, kinkiety, lampy stołowe i ledowe. Na uwagę zasługuje również profesjonalne oświetlenie przeznaczone do sklepów, biur i obiektów użytku publicznego. Mamy też zewnętrzne lampy Spotline przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Wykonane są z wysokiej klasy materiałów, odpornych na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych, jak woda, niska i wysoka temperatura oraz promieniowania UV. Cechują się też wysoką klasą szczelności. Można je wykorzystać jako oświetlenia wejścia do budynku, ogrodu, balkonu czy tarasu.

W ofercie Spotline są też lampy dekoracyjne, dzięki którym wnętrza nabierają unikalnego charakteru, to m.in. taśmy LED, którymi w łatwy sposób doświetlisz zarówno meble, jak też blaty kuchenne. Znajdzie się też coś dla klientów o szczególnych oczekiwaniach, jak np. reflektory, sterowniki i zasilacze do oświetlenia LED oraz oprawy wbudowane.

Polecamy sprawdzić również oświetlenie Light Prestige, a także lampy Kobi!

Widok
pixel