Zamel

( ilość produktów: 1147 )

Zamel – polski producent sprzętu elektrotechnicznego

Ufamy polskiej jakości i precyzji, wiedzy oraz doświadczeniu polskich producentów sprzętu elektroinstalacyjnego. 28 lat działalności w branży elektrotechnicznej, szeroki wachlarz produktów, nowoczesne zaplecze logistyczne i profesjonalne podejście do współpracy przekonały nas do firmy Zamel, którą wspieramy w działaniu już od kilku lat.

Firma swoją pracę zaczynała z zespołem liczącym 26 pracowników, po kilkunastu latach liczyła już 249 pracowników, a obecnie eksportuje swoje produkty do 60 krajów na całym świecie. Jednym z naszych celów jest uświadamianie polskiego klienta, iż na wyciągnięcie ręki ma produkt, który wyróżnia się na światowym rynku. Firma Zamel wyróżniona został w wielu prestiżowych konkursach. Za swoją pracę, innowacyjność i jakość produktów zdobyła m.in. nagrodę główną na targach Światło, a jej jednostka centralna EFC-02 wybrana została Produktem Roku 2014 w plebiscycie magazynu Inteligentny Budynek. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa spowodował, że jako kraj możemy być dumni, że z ich produktów korzystają klienci na całym świecie.

Oferta Zamel w naszym sklepie

Wybraliśmy dla Ciebie produkty Zamel, które są przeznaczone do wykonywania prostych i rozbudowanych instalacji elektrycznych. Wśród nich znajdziesz m.in. inteligentne oświetlenie LED, sterowanie radiowe, domofony i dzwonki, systemy bezpieczeństwa i wyroby elektroinstalacyjne. W przypadku braku produktu w magazynie, gwarantujemy możliwie jak najszybszą realizację dzięki sprawnej komunikacji z firmą Zamel.

Widok
pixel