Produkty marki F&F

( ilość produktów: 716 )

Firma F&F przygotowała szeroki wybór urządzeń, które pozwolą Ci stworzyć prawdziwie inteligentny dom. Przekaźniki, regulatory temperatury czy sterowniki dostępne w ofercie F&F sklep online to akcesoria umożliwiające zaprojektowanie systemów na miarę Twoich potrzeb. Zobacz, jakie produkty znajdziesz w kategorii elektryki F&F

F&F sklep online – obsługuj swój dom inteligentnie

Wiele osób wprowadza do swoich mieszkań i domów udogodnienia, które pozwalają podnieść komfort użytkowania takiego lokalu. Zdalne sterowniki temperatury, czujniki reagujące na zmiany pogody czy regulatory natężenia światła dają pełną kontrolę nad tym, jak funkcjonuje dom, a także poprawiają poziom bezpieczeństwa jego mieszkańców. Jeśli planujesz stworzenie budynku inteligentnego lub chcesz zautomatyzować jedynie jego poszczególne parametry, elektryka F&F pomoże Ci osiągnąć ten cel. 

W F&F sklep online znajdziesz szeroki wybór urządzeń i akcesoriów przystosowanych do pełnienia różnorodnych funkcji. Sporą grupę produktów w kategorii elektryki F&F stanowią czujniki i regulatory temperatur, dzięki którym Twój system grzewczy może dostosowywać dostarczanie energii cieplnej do warunków pogodowych. Kupisz u nas między innymi:

  • moduły pomiary temperatury,
  • bateryjne sondy temperatury,
  • moduły integracji z głowicami termostatycznymi.

Jeśli zależy Ci na maksymalnej oszczędności na ogrzewaniu, z pewnością zainteresują Cię również sterowniki rolet wyposażone w czujniki temperatury i siły wiatru, które oferujemy w dziale elektryki F&F. Takie urządzenie opuści i podniesie rolety, reagując na pogodę na zewnątrz budynku.

Elektryka F&F – zadbaj o bezpieczeństwo

Znaczną część produktów w kategorii elektryki F&F stanowią urządzenia do regulowania natężenia światła. Są to niezwykle funkcjonalne sprzęty, które nie tylko pozwolą Ci wygodnie korzystać z otoczenia budynku po zmroku, ale także zapewnią większe bezpieczeństwo i pomogą ochronić dom przed ewentualnym włamaniem. W naszym sklepie online znajdziesz sterowniki włączające i wyłączające lampy w zależności od poziomu oświetlenia na zewnątrz, a także ściemniacze, czujniki ruchu i wiele innych urządzeń. 

Widok
pixel