Produkty marki Greenlux

( ilość produktów: 12 )

Oświetlenie LED jest bardzo chętnie wybierane przez klientów. Pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, a przy tym daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Firma Greenlux działa w branży urządzeń i akcesoriów LED już od lat, oferując atrakcyjne rozwiązania dla użytku profesjonalnego i domowego. Poznaj produkty Greenlux, które proponujemy w naszej ofercie. 

Greenlux – lampy, które dopasujesz do swojego wnętrza

W ofercie urządzeń i akcesoriów LED Greenlux znajdziesz wiele interesujących produktów, które możesz wykorzystać zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Lampy Greenlux pozwolą Ci stworzyć wymarzoną aranżację dowolnego pomieszczenia, a jeśli potrzebujesz funkcjonalnych akcesoriów, oferta LED Greenlux to także naświetlacze i kinkiety solarne do wykorzystaniaa poza domem. 

Produkty Greenlux są dostępne w wielu wariantach. Możesz zdecydować się na tradycyjne żarówki LED Greenlux lub wybrać nowoczesne rozwiązania – panele podtynkowe lub hermetyczne lampy - oczka wpuszczane w sufit. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i od tego, jak ma wyglądać Twoje wnętrze. 

Co jeszcze możesz znaleźć wśród produktów Greenlux? Między innymi:

  • oprawy LED typu kinkiet,
  • oprawy hermetyczne
  • oprawy liniowe,
  • plafony.

Każda z proponowanych lamp to nie tylko dobry styl i dbałość o detale, ale także doskonała jakość wykonania i zastosowanie wysokiej klasy komponentów.

Greenlux LED – do domu i ogrodu

Coraz chętniej wybieranymi produktami tej marki są lampy przeznaczone do zastosowania na zewnątrz. Mogą pełnić funkcję dekoracyjną, jak na przykład kinkiety LED Greenlux do montażu na elewacji, ale stanowią także praktyczne rozwiązanie poprawiające komfort i bezpieczeństwo. Mowa tu między innymi o solarnych lampach Greenlux z czujnikami ruchu, które włączają się, jeśli ktoś pojawi się w ich zasięgu. 

Podczas projektowania produktów o praktycznym zastosowaniu nie zapomniano o walorach estetycznych. Lampy Greenlux, zarówno te przeznaczone do wnętrz, jak i do stosowania poza domem, cechują się atrakcyjną formą i nowoczesnym designem.

Widok
    pixel