Schneider Electric: gniazda, styczniki, wyłączniki

( ilość produktów: 2598 )

Automatyka, rozdzielnie, styczniki Schneider Electric


Instalacja elektryczna stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego obiektu. Jest montowana zarówno w domach mieszkalnych, jak i w budynkach publicznych, przemysłowych rolniczych i na zewnątrz. Nie zawsze jest taka sama, gdyż stopień jej złożoności zależy od przeznaczenia lub wielkości obiektu. Jednak wykonanie każdej z nich wymaga zastosowania materiałów instalacyjnych i konkretnych modułów, jakich dostarcza między innymi firma Schneider Electric. Gniazda, rozdzielnie, aparatura sterująca czy styczniki Schneider Electric to produkty, które znajdziesz w tej kategorii. Oferujemy sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, niezbędne do budowy w pełni sprawnych i bezawaryjnych sieci energetycznych.

Schneider Electric – producent cyfrowych rozwiązań energetycznych

Intensywny rozwój wielu dziedzin techniki i przemysłu sprawia, że pojawia się też zapotrzebowanie na nowe rozwiązania w dziedzinie energetyki. Na jej polu pojawiają się technologie cyfrowe, dzięki którym jest możliwe sprawne zarządzanie energią. Dzięki modułom i automatyce, jakich dostarcza producentSchneider Electric, znacznie wzrasta bezpieczeństwo sieci energetycznych, poprawiają się ich wydajność i sprawność, a oszczędzanie prądu jest znacznie prostsze.

Schneider Electric jest firmą o zasięgu międzynarodowym i z tradycją sięgającą 1836 roku. Poza główną siedzibą we Francji ma również oddziały na całym świecie, w tym 5 w Polsce. Gniazda, styczniki Schneider Electric czy materiały instalacyjne tej marki stanowią tylko niewielką część jej oferty. Przedsiębiorstwo tworzy kompleksowe programy energetyczne i dostarcza nowoczesną, cyfrową aparaturę do budowy i zarządzania siecią energetyczną oraz automatyką budynkową i przemysłową.

Gniazda, wyłączniki i inne produkty w ofercie Schneider Electric

Asortyment, który znajdziesz w tej kategorii jest przeznaczony dla instalatorów i serwisantów sieci energetycznych oraz automatyki budynkowej i przemysłowej. Oferowane artykuły dostarcza producent Schneider Electric. Są to między innymi ograniczniki przepięć, wyłączniki kombinowane, wyłączniki nadprądowe i różnicowoprądowe dostępne w wielu wariantach – 1-, 2-, 3- i 4-biegunowym oraz szeroki wybór innych materiałów elektroinstalacyjnych. Wśród oferowanych artykułów znajdziesz też zróżnicowane bloki styków pomocniczych, styczniki Schneider Electric i wiele innych modułów instalacyjnych. Łącznie oferujemy ich ponad 1300.

Polecamy również bogatą kolekcję detali niezbędnych do wykończenia instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Produkowane przez Schneider Electric gniazda pojedyncze i podwójne, łączniki świecznikowe i kołyskowe, wtyczki oraz inne produkty usprawnią korzystanie z urządzeń zasilanych energią z sieci. W ofercie nie mogło też zabraknąć akcesoriów montażowych z najnowszych kolekcji – Asfora Schneider, Cedar Schneider czy Schneider Merten. W sklepie znajdziesz około 2000 ramek, płytek, klawiszy, modułów czujnika i innych produktów.

Polecamy sprawdzić również kontakty Simon oraz gniazdka Karlik!

Widok
pixel