Lena Lighting: lampy

( ilość produktów: 3 )

Lena Lighting – producent wyjątkowych lamp

Sklep epstryk.pl ma do zaproponowania wysokiej jakości oświetlenie użytkowe od producenta Lena Lighting. Są to zaawansowane technologicznie urządzenia, bez których funkcjonowanie wielu branż i miejsc użyteczności publicznej nie byłoby możliwe. Systemy i oprawy oświetleniowe, które stworzył polski producent, to symbol funkcjonalności, wytrzymałości oraz wysokiej jakości.

Lampy do zadań specjalnych

Producent Lena Lighting to firma pochodząca z Polski. Zanim to rodzime oświetlenie trafi do rąk klientów, przechodzi liczne testy, a jego sprawność jest gruntownie weryfikowana. Dlatego lampy tej marki spełniają najwyższe standardy, zarówno jeżeli chodzi o funkcjonalność, jak i o bezpieczeństwo użytkowania. Lampy od Lena Lighting są znane zarówno w Polsce, jak i w Europie. Z tych profesjonalnie wykonanych, nowoczesnych rozwiązań korzystają duże placówki medyczne, mniejsze ośrodki zdrowia, gabinety lekarskie, a nawet salony urody. Stały się one także elementem przestrzeni publicznej – podwórek, klatek schodowych, dziedzińców. Lampy użytkowe spełniają surowe normy, co umożliwia ich wykorzystanie nawet w trudnych warunkach. Do grupy flagowych produktów tej firmy należą lampy bakterio- i wirusobójcze. Seria została stworzona po to, aby błyskawicznie usuwać z powierzchni mikroorganizmy zagrażające człowiekowi, czyli bakterie, grzyby, pleśń oraz wirusy. Skuteczność tego oświetlenia jest potwierdzona stosowną, międzynarodową normą. Ponadto ich działanie i emitowane przez nie światło nie są szkodliwe dla człowieka. Lampy takie sprawdzą się w placówkach medycznych a także w salonach kosmetycznych czy w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie higiena odgrywa szczególną rolę.

Wytrzymałość i funkcjonalność oświetlenia Lena Lighting

Wśród rozwiązań firmy Lena Lighting znajduje się również oświetlenie przeznaczone do wykorzystania ich na zewnątrz. Wskazuje na to norma, którą zostały opatrzone, czyli IP44. Są to głównie oprawy hermetyczne wykonane z niezwykle wytrzymałych tworzyw, co sprawia, że nie zagrażają im uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie to źródło światła cechuje wyjątkowo duża moc, dzięki czemu lampy zewnętrzne skutecznie oświetlają przestrzeń. Źródłem mocnego, intensywnego strumienia świetlnego są nowoczesne naświetlacze LED. Pozwalają one doskonale oświetlić wybrany fragment przestrzeni. W ofercie Lena Lighting są dostępne także praktyczne statywy na lampy.

Widok
    pixel