SEZ Polska: gniazda przemysłowe

( ilość produktów: 18 )

SEZ – solidne gniazda i wtyki przemysłowe

Aby dopasować działanie instalacji elektrycznej do potrzeb jej użytkowników, należy niekiedy zamontować specjalne akcesoria. Należą do nich między innymi oferowane przez nas gniazda i wtyki przemysłowe SEZ. Przy ich pomocy można korzystać z urządzeń elektrycznych, które wymagają zasilania prądem o większym napięciu. W naszym sklepie znajdziesz różne warianty tych przydatnych elementów instalacji. 

Gniazda SEZ - gdzie znajdą zastosowanie?

Działalność zakładów, fabryk, gospodarstw rolniczych opiera się na wykorzystywaniu sprzętu o dużym poborze prądu – wymaga korzystania z zasilania trójfazowego. Taki prąd ma napięcie aż 400 V, dlatego umożliwia pracę wielu urządzeń jednocześnie. By można było z niego korzystać, konieczny jest montaż specjalnych gniazdek oraz wtyków.

W naszym sklepie znajdziesz elementy pochodzące od renomowanego producenta, czyli gniazda SEZ. Oferujemy:

  • modele stałe przeznaczone do montażu natynkowego
  • modele przenośne.

Ich producent zadbał o to, aby były one jeszcze lepiej chronione przed czynnikami zewnętrznymi - znajduje się na nich klapka zapewniająca szczelność.

W naszym asortymencie są dostępne również inne akcesoria do stworzenia instalacji umożliwiającej zasilanie trójfazowe. Proponujemy także takie elementy od marki SEZ jak puszki i wtyki.

SEZ, czyli wysoka jakość i wytrzymałość

Wtyki przemysłowe SEZ (tak jak i gniazda) wykonuje się w ten sposób, aby mogły być wykorzystywane w naprawdę trudnych warunkach. Mają one klasę ochrony IP44, co oznacza, że są szczelne i odporne zarówno na zachlapanie, jak i na zalanie strumieniem wody.

Jeszcze lepsze parametry wykazują inne akcesoria od SEZ - puszki. Wyróżnia je klasa odporności IP67 – są całkowicie chronione przed pyłem oraz doskonale zabezpieczone przed dostaniem się do ich wnętrza wody.

Jeżeli szukasz elementów przystosowanych do pobierania zasilania trójfazowego, postaw na produkty marki SEZ – to gwarancja solidnego wykonania i niezawodności!

Widok
    pixel