Zlewy przemysłowe Zelvo

( ilość produktów: 3 )

Zlewy przemysłowe - wysokiej jakości wyposażenie Zelvo

Zlewy techniczne od producenta Zelvo wyróżnia podobna estetyka do tradycyjnych zlewów domowych, które montuje się między innymi w kuchni. Głównym aspektem, który odróżnia od siebie te dwa modele jest jednak materiał wykonania i sposób ich wykorzystania. Zlewy przemysłowe to idealne rozwiązanie do pomieszczeń gospodarczych. Stosuje się je między innymi w pralniach, warsztatach, spiżarniach czy ogrodach.

Trwałe i wytrzymałe zlewy Zelvo - sprawdzone rozwiązania

Zelvo oferuje szeroki wybór różnego rodzaju zlewów. Ich zaletą jest wyjątkowo estetyczne i eleganckie wykończenie w kolorze granitu. Zlewy techniczne wykonuje się z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ogromnym ułatwieniem w ich przypadku jest także możliwość zamontowania zlewu bezpośrednio na ścianie. Dzięki temu z dużym powodzeniem może być on użytkowany np. w garażach, bez konieczności montażu dodatkowej szafki.

Zlewy techniczne Zelvo - dopasuj model do swoich oczekiwań

Zlewy przemysłowe powinny być dopasowane przede wszystkim do czynności, do jakich będą wykorzystywane. W warsztatach samochodowych służą zwykle do mycia rąk przez mechaników – wówczas można wybrać jeden z mniejszych modeli np. z dozownikiem środka myjącego. W przypadku montażu np. w pralni konieczny będzie natomiast wybór zlewu o większych wymiarach.

Najpopularniejszym typem zlewów gospodarczych są modele dostępne w kształcie prostokąta oraz kwadratu. Wynika to przede wszystkim z ich praktyczności i możliwości dopasowania do różnych wnętrz.

Zlewy przemysłowe to wyposażenie, które wykorzystuje się do tak zwanej „brudnej roboty”. Można w nich wyczyścić narzędzia, umyć doniczki czy wykorzystać do różnych innych celów w piwnicy, czy kotłowni. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie bałaganu w domu lub mieszkaniu, co dla niektórych użytkowników może być najważniejszą zaletą.

Widok
    pixel