Ledvance oświetlenie

( ilość produktów: 297 )

Inteligentne oświetlenie Ledvance


Nowoczesne systemy oświetleniowe różnią się od tych, jakie instalowano jeszcze pół wieku temu. Od obecnych instalacji użytkownicy oczekują nie tylko znacznie większej wytrzymałości, dłuższej żywotności i oszczędnego wykorzystania energii. Na czasie jest też wyposażanie takich systemów w innowacyjne rozwiązania technologiczne przeznaczone do inteligentnego zarządzania. Produkty podstawowe i z grupy elektroniki dostarcza Ledvance.

Oprawy na światowym poziomie

Marka Ledvance pojawiła się na rynku w 2016 roku, jednak krótki okres jej istnienia nie odzwierciedla jej charakteru. Ledvance GmbH korzysta z doświadczeń potentata w produkcji artykułów elektrycznych, jakim jest firma Osram. To właśnie z niej wydzieliło się przedsiębiorstwo, które zdobywa uznanie klientów pod nowym logo i nazwą. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oraz urozmaiconego i bogatego asortymentu jest obecność produktów w ponad 140 krajach świata. Jest nim również wysoki obrót roczny, który osiąga niemal 2 mld euro.

Produkowane przez Ledvance naświetlacze, oprawy czy panele LED wyróżniają się nie tylko modnym designem. Są też wykonane z wytrzymałych materiałów z zastosowaniem innowacyjnych technologii. Jedną z nich jest LED. Firma projektuje też i tworzy inteligentne rozwiązania sieciowe Smart Home i Smart Building oraz dostarcza szeroki wybór produktów z grupy oświetlenia tradycyjnego.

Produkty Ledvance – oprawy i inne

W asortymencie naszego sklepu mamy około 300 artykułów marki Ledvance. Naświetlacze Foodlight tego producenta są dostępne w wielu wariantach wymiarowych i barwy światła. Doskonale sprawdzają się przy tworzeniu scen świetlnych czy oświetlaniu fasad budynków i wnętrz pomieszczeń roboczych. Ich zaletą jest zużywanie około 90% mniej energii niż w przypadku ich halogenowych odpowiedników.

Na uwagę zasługują też produkowane przez Ledvance oprawy oświetleniowe. Są one przeznaczone zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i do montażu na zewnątrz. Te drugie wyróżnia atrakcyjny design – nowoczesny lub stylizowany na dawne lampy uliczne. Polecamy też oświetlenie techniczne LedvancePanele LED do zabudowy doskonale sprawdzą się w korytarzach biurowych czy magazynach, jako zamiennik tradycyjnych opraw świetlówkowych. Asortyment uzupełniają pasywne czujniki podczerwieni, taśmy LEDzasilacze oraz elementy oświetlenia awaryjnego.

Widok
pixel