Produkty marki GTV

( ilość produktów: 443 )

Jeśli szukasz wysokiej jakości opraw LED dostępnych w wielu atrakcyjnych wariantach, szeroki wybór takich produktów prezentuje nasz sklep. GTV to jeden z producentów, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Wynika ona przede wszystkim z wysokiej jakości oferowanych źródeł światła. Oprawy GTV są wykonane z doskonałych pod względem odporności materiałów, a ich kolejną zaletą jest uniwersalność zastosowań. Oświetlenie GTV można wykorzystywać w domach, biurach, punktach usługowych czy lokalach gastronomicznych. Do każdego z wymienionych miejsc znajdziesz odpowiednie produkty GTV, które pozwolą Ci zaaranżować pomieszczenie w wybrany sposób.

Oprawy natynkowe, podtynkowe, plafoniery, oprawy świetlówkowe to tylko wybrane produkty, które znajdziesz w ofercie GTV. Sklep Epstryk dba o to, by dostępny asortyment był jak najszerszy. Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów, dlatego proponujemy oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne GTV w wielu atrakcyjnych wariantach do wyboru.

Oprawy GTV i nie tylko, czyli oświetlenie do zadań specjalnych

Oferta oświetlenia GTV to nie tylko estetyczne oprawy LED, które można montować we wnętrzach. Marka GTV przygotowała także szeroki wybór źródeł światła i akcesoriów do specjalnych zastosowań. Są to między innymi żarówki do sprzętu AGD, na przykład do lodówek, a także:

  • naświetlacze hermetyczne,
  • naświetlacze LED
  • czujniki ruchu,
  • czujniki zmierzchowe
  • zasilacze LED
  • oprawy ogrodowe.

Wśród produktów GTV znajdziesz także akcesoria niezbędne do montażu oświetlenia, między innymi mocowania sufitowe, klipy, zestawy do montażu szyn, wtyczki, zaślepki i wiele innych niezwykle przydatnych dodatków. Jeśli zatem planujesz stworzenie instalacji wykorzystującej oświetlenie ledowe w swoim domu lub ogrodzie, wszystkie niezbędne elementy znajdziesz w ofercie marki GTV. Sklep nasz dba o to, by każdy klient znalazł tutaj to, co jest mu potrzebne.

Widok
pixel