Skoff: oprawy i lampy

( ilość produktów: 18 )

Eleganckie oprawy Skoff

Oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów dekoracji wnętrz. Poza swoją funkcją użytkową podkreśla charakter pomieszczeń i eksponuje najlepsze, co dana przestrzeń ma do pokazania. Doskonale zrozumieli to projektanci tworzący oprawy Skoff. Akcesoria tej marki to w każdym calu nowoczesne elementy oświetlenia, które zostały docenione przez specjalistów z branży wnętrzarskiej. Ich nietuzinkowy styl sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach.

Oprawy Skoff – ciesz się stylowo oświetloną przestrzenią

Wśród opraw marki Skoff można wyróżnić m.in. te tworzące oświetlenie punktowe. Każdy, kto miał okazję urządzać wnętrza, doskonale wie, że taki rodzaj światła ma ogromny wpływ na to, jak prezentuje się przestrzeń.

Nietuzinkowy projekt i niezwykle staranne wykonanie to najważniejsze cechy opraw firmy Skoff. Producent zatroszczył się o to, aby były one nowocześnie zaprojektowane, a jednocześnie funkcjonalne i praktyczne. W ten sposób powstały m.in. oprawy nadszafkowe. Sprawdzą się one w kuchni, ale także nad regałami, a nawet nad witrynami sklepowymi. Są wykonane z uwzględnieniem obowiązujących trendów – pozostają w srebrno-szarej stylistyce i mają dosyć prostą formę. Oprawy te można umieścić pod takim kątem, aby dokładnie oświetlały wybrany obszar. Krzywizny opraw Skoff nadają im odrobinę modernistycznego stylu, przez co komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Brak zbędnych detali i proste wykończenia to gwarancja tego, że wpiszą się w koncepcję surowych pomieszczeń loftowych.

Niezwykłe oprawy dla ciągów komunikacyjnych

Wysokie schody lub pojedyncze stopnie mogą być efektownie podświetlone dzięki oświetleniu marki Skoff. Te wyjątkowe oprawy mają bardzo surowy design, dzięki czemu nie zwracają uwagi na siebie, a na przedmiot, który mają doświetlać. Ich kolorystyka pozostaje w tonacji szarości, srebra i aluminium. Oprawy te występują również w klasycznym, białym odcieniu. Są także odpowiednie do montażu nad witrynami sklepowymi, regałami czy półkami. W ofercie firmy Skoff znajdują się też zasilacze dedykowane do opraw oraz taśmy i panele LED. Tak bogata kolekcja produktów pozwala stworzyć ekskluzywne, kompleksowe oświetlenie domu, biura czy też sklepu.

Widok
    pixel