Redlux

( ilość produktów: 8 )

Oświetlenie Redlux

Producent Redlux specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu lamp przeznaczonych do budynków prywatnych i komercyjnych. Jego wieloletnie doświadczenie połączone z uzdolnionym i kreatywnym zespołem projektantów umożliwia tworzenie opraw, które nieustannie zaskakują swoją ponadprzeciętną estetyką. Na przełomie wielu lat aktywnej działalności powstało mnóstwo unikalnych projektów, które są nieustannie doskonalone i dopasowywane do zmian, jakie zachodzą w preferencjach i oczekiwaniach klientów.

Czym wyróżnia się oświetlenie Redlux?

Oświetlenie Redlux reprezentuje przede wszystkim styl nowoczesny, który nawiązuje do minimalistycznego modernizmu, gdzie to funkcjonalność dominowała nad estetyką. W tym przypadku jednak obie te cechy znajdują się na jednej pozycji. Równie ważna dla producenta jest funkcja praktyczna, jak też estetyczna oświetlenia. Lampy Redlux znalazły swoje zastosowanie w mieszkaniach i domach, jak też biurach, sklepach i urzędach. Wśród nich są oprawy o szczelności na poziomie IP65, świetnie sprawdzające się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Dzięki temu można je zamontować np. w łazience.

Lampy Redlux dla Ciebie, Twojego domu, sklepu i firmy

Lampy Redlux charakteryzują się starannym wykonaniem. Do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości materiały, w tym stal, aluminium, szkło oraz tworzywa sztuczne. Często łączy się je ze sobą, aby zaproponować oryginalne wzornictwo bez konieczności mocno ozdobnego wykończenia. Oświetlenie Redlux to bogata oferta produktowa o wszechstronnym zastosowaniu i różnym przeznaczeniu. W naszym sklepie dostępne są lampy sufitowe, żyrandole, plafony, oczka natynkowe i podtynkowe, lampy stojące, kinkiety, łazienkowe o wysokiej klasie szczelności, dekoracyjne, oświetlenie halogenowe i wyposażone w najnowszą i najbardziej energooszczędną technologię LED.

Oświetlenie Redlux cechuje prostota, oprawy przybierają bardzo często geometryczne kształty, są pozbawione dodatkowych elementów dekoracyjnych, aby prezentować swoją czystą i niczym nieskażoną formę. Producent w bardzo przemyślany sposób łączy też ze sobą materiały, czego przykładem są m.in. plafony z ramką imitującą naturalne drewno. Producent jest też otwarty na wzbudzające kontrowersję wzornictwo, czego potwierdzeniem jest np. stołowa lampa z kierunkowym reflektorem o wydłużonym kształcie, w czarnym kolorze o matowym wykończeniu.

Polecamy sprawdzić również oświetlenie Italux i lampy Spotline!

Widok
    pixel