Azzardo oświetlenie

( ilość produktów: 975 )

Lampy i akcesoria oświetleniowe Azzardo


Oświetlenie stanowi integralną część każdego domu czy firmy. Nie tylko zapewnia komfort użytkowania pomieszczeń po zapadnięciu zmroku. Jest też jednym ze środków tworzenia designu i budowania określonego klimatu wnętrz. Stylowe czy nowoczesne lampy, dzięki którym można dekorować wnętrze i budować w nim nastrój produkuje firma Azzardo. Doskonałe produkty tej marki oferujemy też w naszym sklepie.

Oświetlenie z polskim rodowodem

Marka Azzardo od 2002 roku zdobywa popularność wśród właścicieli domów i mieszkań, a także projektantów wnętrz, którzy poszukują nowoczesnych i niestandardowych systemów oświetlenia. Jest to tym bardziej istotne, że jako własność firmy Torino Group Sp. z o.o z Poznania ma on polski rodowód, reprezentując kraj na rynkach zewnętrznych wysokiej jakości produktami. Przedsiębiorstwo od lat działa w branży oświetleniowej, systematycznie wzbogacając asortyment. Obecnie sygnowane marką Azzardo lampy wiszące czy inne elementy oświetlenia można już znaleźć na Węgrzech, w Czechach, Francji czy Wielkiej Brytanii.

Cechą, która wyróżnia produkty tej marki jest stałe podążanie za najnowszymi trendami. Kolekcje są też bardzo zróżnicowane, dlatego budzą zainteresowanie wśród różnych grup konsumentów. Zakresem asortymentu firma wychodzi poza oświetlenie, projektując też i tworząc elementy do dekoracji wnętrz.

Lampy wiszące Azzardo w różnych stylach

O produktach spod znaku Azzardo można powiedzieć, że są w każdym calu nowoczesne. Nie odnosi się to jednak do stylu wzornictwa, lecz do wykorzystanych materiałów czy zastosowanych technologii. Znacznie bardziej urozmaicony jest design produktów Azzardo. Oświetlenie wewnętrzne obejmuje lampy wiszące, stojące, kinkiety oraz oprawy w wielu wzorach. W asortymencie mamy zarówno modele stylizowane na wieloramienne żyrandole, jak i surowe kuliste klosze lamp industrialnych czy skandynawskich.

Na uwagę zasługują unikalne plafony Rego 23, inspirowane układem nerwowym człowieka lampy z kolekcji Neurono, industrialne lampy wiszące Diamond czy zaskakujący geometrią model Circulo. W sprzedaży mamy też objęte marką Azzardo oświetlenie techniczne oraz zewnętrzne w formie ciekawych w kształtach kinkietów i opraw. Polecamy również żarówki LED o wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Widok
pixel