Struhm: lampy

( ilość produktów: 931 )

Lampy Struhm do domu i biura

Chcąc zmienić aranżację pomieszczenia i jego charakter, niekiedy nie warto decydować się na poważny remont. Taka metamorfoza może być przeprowadzona dzięki wybraniu nowego, wyjątkowo zaprojektowanego oświetlenia. Do tej kategorii należą lampy, które ma w ofercie firma Struhm. Szeroki wybór akcesoriów, które mogą stworzyć jedyne w swoim rodzaju oświetlenie, to pierwszy krok do tego, aby nadać wnętrzom unikalny styl.

Lampy na każdą okazję, czyli co ma do zaoferowania producent Struhm

Struhm to marka, która uważnie śledzi światowe trendy w świecie oświetlenia. Dlatego w jej asortymencie znajdują się lampy, które zarówno trafiają w gusta użytkowników, jak i są modnie wykonane. Marka Struhm proponuje niebanalne lampki stołowe i biurkowe. Ich wygląd zachwyci nie tylko dorosłych, ale także najmłodszych. Wyraziste, mocne kolory i nadruki to ciekawa propozycja do salonu lub do pokoju dziecięcego. Proste lampy biurkowe to idealne wyposażenie stanowisk pracy oraz biur. Modelami, które cieszą się wyjątkowo dużą popularnością, są lampy podłogowe. Ich klosze są efektownie umieszczone na podstawie składającej się trzech, długich nóg. Są one szalenie oryginalnym i interesująco zaprojektowanym elementem oświetlenia.

Lampy wiszące przygotowane przez tę markę to również modele, które zapewniają oświetlenie punktowe. Niektóre z nich mogą stanowić też samodzielne źródło światła w pomieszczeniu. Poszczególne egzemplarze dość śmiało nawiązują do skandynawskiej, prostej stylistyki. Ich kolorystyka utrzymana jest w raczej chłodnych, stonowanych barwach. Takie lampy to świetny wybór do nowoczesnego pokoju dziennego oraz kuchni.

Funkcjonalny charakter oświetlenia Struhm

Producent Struhm jest także projektantem lamp, które najlepiej będą odgrywały swoją rolę w pomieszczeniach użytkowych. Oprawy ścienno-sufitowe Struhm to doskonałe oświetlenie do kuchni lub łazienki. Będą znakomicie oświetlać przestrzeń kuchennego blatu czy łazienkowe lustro. Oprawy takie mogą być jedno- lub wielopunktowe. W pomieszczeniach użytkowych a także w korytarzu lub łazience warto postawić na minimalistyczne plafoniery i oprawy LED. Oświetlenie tego typu to nie tylko propozycja dla pomieszczeń mieszkalnych, ale także dla biur, miejsc użyteczności publicznej czy galerii handlowych.

Widok
pixel