Horoz oświetlenie

( ilość produktów: 125 )

Artykuły oświetleniowe Horoz Electric


Instalacja oświetleniowa spełnia bardzo ważne zadanie w każdym budynku. Do jej wykonania potrzebne są nie tylko źródła światła, ale też elementy pomocnicze, montażowe i akcesoria wykończeniowe. Niezbędne są też lampy wiszącekinkiety czy oświetlenie zewnętrzne i techniczne. Marką, pod której logo znajdziesz wszystkie niezbędne produkty, jest Horoz Electric.

Oprawy i lampy z Turcji

Marka Horoz jest doskonale znana na kontynencie europejskim i poza nim. Jako jedna z niewielu pochodzi z kraju, który leży na skraju kontynentu i wyróżnia się swoistą egzotyką. Jej narodziny miały miejsce w latach 90-tych ubiegłego wieku w Stambule, a pomysłodawcą był Hüseyin Kaçmaz. Obecnie grupa Kaçmaz intensywnie działa w branży importowo-eksportowej oraz realizuje produkcję w branży elektryczno-oświetleniowej. Obserwacja najnowszych trendów sprawia, że jej produkty spod znaku marki Horoz są dostosowane do obecnych potrzeb i oczekiwań odbiorców.

Sygnowane znakiem Horoz plafoniery, oprawy, lampy czy inne elementy instalacji oświetleniowych wyróżniają się wysoką jakością i są dostępne w bardzo szerokim wyborze. Odznaczają się też solidnymi konstrukcjami i niezawodnością, dzięki czemu sprawdzają się w przestrzeni publicznej. Cechy te zawdzięczają zastosowaniu innowacyjnej technologii LED oraz najnowocześniejszych osiągnięć nauki

Produkty Horoz – plafoniery, lampy, elektronika

Oferta obejmuje dziesiątki modelu elementów wykończeniowych do instalacji oświetlenia wewnętrznego. Objęte marką Horoz oprawy oświetleniowe wyróżniają się nowoczesną formą i stosunkowo prostym, uniwersalnym wzornictwem. W większości są one wykonane z odlewu stopu aluminium, które łączy w sobie wytrzymałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych z estetyką i niewielką masą. Polecamy też alternatywę dla opraw Horozplafoniery. Są one produkowane z estetycznych i trwałych tworzyw sztucznych oraz dostępne w szerokiej gamie atrakcyjnych wzorów. Specjalne konstrukcje zapewniają optymalne doświetlenie pomieszczeń.

W sprzedaży mamy też liczne akcesoria marki Horoz. Lampy i plafoniery doskonale zastępują węże LED, idealne do tworzenia dekoracji wystaw czy scen świetlnych. Uzupełnieniem asortymentu są zasilacze elektroniczne o różnej mocy, a także oprawy ogrodowe i oświetlenie techniczne. Cechą opraw z tej kategorii jest ich pyłoszczelność. Wszystkie produkty spełniają wszelkie polskie oraz międzynarodowe normy.

Widok
pixel