Paulmann oświetlenie

( ilość produktów: 362 )

Oświetlenie Paulmann – do domu i ogrodu


Marka Paulmann nierozerwalnie wiąże się z produktami przeznaczonymi do tworzenia systemów oświetlenia w pomieszczeniach oraz na zewnątrz budynku. Lampy wisząceżarówki czy oprawy oświetleniowe wyróżniają się nowoczesnym designem dopasowanym do powszechnie panujących trendów. Ich cechą jest też wysoka trwałość, dzięki której znacznie obniżają się koszty eksploatacji.

Niemiecka marka z tradycjami

Paulmann dostarcza na rynek elementy systemów oświetleniowych już od 1968 roku. Właśnie wtedy rozpoczął działalność handlową założyciel przedsiębiorstwa – Rüdiger Paulmann. Początkowo specjalizował się on jedynie w dystrybucji żarówek, w tym modeli specjalnych takich jak kula ziemska (Globe) czy złote światło (Goldlicht). W 1978 roku powstała firma Paulmann Spezialglühlampen GmbH, w której rozpoczęto produkcję systemów liniowych.

Projektowane przez pracowników firmy Paulmann oświetlenie wyróżniało się kreatywnym podejściem do formy i zastosowania. Zaowocowało to wdrożeniem do seryjnej produkcji nietypowych żarówek czy opraw oświetleniowych. Obecnie asortyment obejmuje też liczne akcesoria, a od 1984 roku firma produkuje też systemy halogenowe i transformatory.

Lampy wiszące, żarówki i akcesoria

Około 40 lat rozwoju przedsiębiorstwa sprawiło, że obecnie produkowane przez firmę Paulmann żarówki, lampy wiszące czy inne elementy oświetlenia trafiają do 28 krajów świata. Znalazły one również swoje miejsce w asortymencie naszego sklepu. Sprzedajemy znaczącą część produktów z liczącego około 2500 wzorów katalogu. Wyróżniają je cechy takie jak energooszczędność czy zastosowanie nowoczesnych technologii.

Produkowane przez Paulmann lampy wiszące przyciągają uwagę atrakcyjnym designem. Dzięki temu są nie tylko funkcjonalne, ale też dekoracyjne. W kolekcji są też lampy stylizowane, które sprawdzą się we wnętrzach industrialnych, skandynawskich czy nowoczesnych. Rozmaitość produktów oraz tworzenie całych linii w jednolitym designie sprawiają, że z asortymentu wybierzesz podobne w stylu lampy wiszące oraz stojące marki Paulmann. Żarówki o charakterystycznych kształtach stanowią ich energooszczędne dopełnienie.

Oświetlenie techniczne Paulmann

W asortymencie mamy też wiele innych produktów marki Paulmann. Oświetlenie techniczne obejmuje szyny i oprawy szynowe, łączniki, systemy linkowe czy panele LED. Polecamy też transformatory, taśmy LED z zasilaczem, piloty i inne elementy instalacyjne. Bogatą grupę produktów stanowi produkowane przez Paulmann oświetlenie ogrodowe. Znajdziesz wśród nich oprawy dogruntowe, kinkiety i oprawy ścienne oraz panele zewnętrzne do podświetlania numerów posesji.

Widok
pixel