Lampy i żarówki LED marki V-TAC

( ilość produktów: 1020 )

V-tac – lampy, które odmienią wnętrze każdego domu

V-tac to marka oferująca różnego rodzaju lampy, głównie wiszące, które mogą zostać dopasowane praktycznie do każdego wnętrza. Duża różnorodność modeli oraz dostępnych kolorów w znacznym stopniu ułatwiają wybór odpowiedniego modelu do konkretnego pomieszczenia np. salonu czy jadalni. Biorąc pod uwagę wyposażenie V-tac, sklep, który prowadzimy, w swojej szerokiej ofercie ma również modele proste i minimalistyczne - przykładem jest np. lampa w kształcie zwisającego sznura. Ciekawą propozycją są także lampy bankierskie, które ustawia się najczęściej na biurku.

V-tac - sklep z wyposażeniem do montażu wewnętrznego i zewnętrznego

V-tac to wyjątkowo szeroka oferta lamp. Wśród oferowanych modeli znajdują się między innymi taki v-tac lampy, które przeznaczone do montażu zewnętrznego. Seria V-tac LED to między innymi zewnętrzne kinkiety w technologii LEDowej, która zasilana jest przez zamontowany w górnej części lampy panel solarny. Rozwiązanie tego typu pozwala na ładowanie urządzenia w ciągu dnia dzięki modułowi solarnemu, a nocą na subtelne podświetlenie domu. Elewacyjny kinkiet solarny V-tac w znacznym stopniu pozwala na zwiększenie atrakcyjności domu, dodaje mu elegancji, a jednocześnie doświetla jego najbliższe otoczenie.

V-tac – żarówki zapewniające doskonałe źródło światła

Nowoczesne żarówki V-tac LED to połączenie precyzji wykonania, możliwości dostosowania odpowiedniego światła. 

Jednocześnie ich zastosowanie pozwala na poczynienie dużych oszczędności. Główną zaletą żarówek LED jest ich wysoka energooszczędność w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami, która przekłada się na dość dużą oszczędność finansową przy ich użytkowaniu. V-tac żarówki zużywają zdecydowanie mniej energii podczas swojej pracy w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań

Dodatkowo kluczowa jest ich żywotność. Średniej klasy modele wytrzymują nawet 5 tysięcy godzin. Najwyższa półka wyposażenia V-tac to nawet 20 tysięcy godzin pracy. Pozwala to na zdecydowanie rzadszą wymianę żarówek, co także ma bezpośredni wpływ na oszczędności związane z eksploatacją budynku.

Widok
pixel