Kobi

( ilość produktów: 392 )

Stylowe oświetlenie Kobi

Kobi posiada kompleksowa ofertę dla wymagających klientów. To bogaty zbiór doświadczeń jak i ogromny asortyment produktów, który jest dopasowany do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Dobra jakość, atrakcyjna cena, bogate wzornictwo to tylko kilka zalet które posiadają produkty tego producenta

Oferta którą posiada Kobi inspiruje do odkrywania nowych rozwiązań i zachęca do kreowania własnych. W bogatej ofercie możemy znaleźć źródła światła, oprawy do zastosowania w domu do których zaliczamy lampy natynkowe jak i podtynkowa (oczka wpuszczane). Producent ten oferuje jednak nie tylko oprawy domowe, ale też oprawy przemysłowe. W tej kategorii znajdziemy oprawy uliczne, naświetlacze, oprawy kanałowe.

Lampy Kobi

Od oświetlenia oczekuje się dzisiaj znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wynika to nie tylko z coraz bardziej wymagających preferencji klientów, ale też z ich świadomości, że technologie i możliwości pozwalają dzisiaj producentom na tworzenie bardziej inteligentnego i designerskiego oświetlenia. Marka Kobi oferuje produkt dla klienta wymagającego, szukającego lampy trwałej, solidnej i jednocześnie wpisującej się w aktualne trendy wnętrzarskie. Jednocześnie nie jest on obojętny na cenę, która powinna być możliwie jak najniższa, docenia się znakomity stosunek jakości do ceny. Kobi jest polską marką, która postawiła sobie za cel wytyczanie nowych trendów i rozpowszechnianie je wśród polskich i zagranicznych klientów. To dzięki takim firmom Polska jest dzisiaj postrzegana jako innowacyjna, aktywnie uczestnicząca w rozwoju nowoczesnych technologii.

Lampy Kobi to przede wszystkim funkcjonalność. Wzornictwo jest proste, dominuje minimalizm i powściągliwość w dodatkowych elementach. Projektanci kierują się zasadą „mniej znaczy więcej”, która po raz kolejny sprawdza się doskonale.

Oświetlenie Kobi – małe jest piękne

Oferta obejmuje przede wszystkim lampy natynkowe Kobi, chociaż znajdziemy też rozwiązania podtynkowe. To niewielkie oczka, świetnie sprawdzające się we wszystkich wnętrzach, niezależnie od ich przeznaczenia. Oprawy tego typu od wielu lat zrzeszają bardzo dużą grupę zwolenników. Ich największe zalety to funkcjonalność i elastyczność. Lampy natynkowe i podtynkowe w niewielkich rozmiarach można umieszczać w dowolnych konfiguracjach na sufitach o małych i dużych powierzchniach. Wspaniale się prezentują, tworząc świetlne konstelacje. Lampy natynkowe Kobi wyróżniają się jednak unikalnym wzornictwem. Przybierają wydłużone formy w kształcie walca, występują w zawsze modnych kolorach białym i czarnym. Uniwersalne są lampy w kształcie kostek, współgrające z meblami o geometrycznych kształtach.

W ofercie Kobi są też oprawy o mniej i bardziej klasycznym wzornictwie. To szklane oczka halogenowe, a także chromowane oprawy. Dla osób, które chcą doświetlić lepiej wybrane strefy lub mieć większą dowolność w zarządzaniu oświetleniem, polecamy oprawy ruchome, pozwalające na zmianę kierunku świecenia.

Sprawdźcie również lampy Light Prestige oraz oświetlenie Italux, dostępne w naszej ofercie!

Widok
pixel