Eglo

( ilość produktów: 1511 )

Eglo to firma specjalizująca się w produkcji lamp dekoracyjnych, żarówek i różnego rodzaju oświetlenia. Firma pochodzi z Austrii, a jej założycielem jest Ludwig Obwieser. Jej popularność na przestrzeni ostatnich lat znacznie wzrosła – rozpoczynali swoją działalność w Austrii, a obecnie są znani niemalże na każdym kontynencie. Co ciekawe, oświetlenie Eglo, w tym lampy i żarówki, są dystrybuowane w ponad 130 krajach na całym świecie. To, co je wyróżnia to przede wszystkim innowacyjność – firma stawia na autorskie projekty, inspirowane aktualnymi trendami.

Oświetlenie Eglo – co warto o nim wiedzieć?

Oświetlenie Eglo to połączenie funkcjonalności, nowoczesności i estetyki. Firma chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, proponuje oświetlenie w różnych wariantach. Dużym uznaniem cieszą się nie tylko proste i klasyczne modele lamp Eglo, ale też te bardziej nowoczesne i ekstrawaganckie. 

W ofercie naszego sklepu znajdują się modele, które doskonale wkomponują się w klimat różnego rodzaju wnętrz. Oświetlenie Eglo można z powodzeniem wykorzystać nie tylko w salonie czy jadalni, ale też kuchni, sypialni, gabinecie, czy nawet na zewnątrz. Oświetlenie zewnętrzne to doskonały sposób na to, aby spędzać czas w ogrodzie także wieczorem. Stylowe rozwiązania do wnętrz i ogrodów spotykają się z uznaniem najbardziej wymagających. Użytkownicy potwierdzają, że pozwalają one stworzyć niepowtarzalny klimat – gustowne i wyrafinowane modele wyróżniają się również wysoką jakością wykonania. 

Co kluczowe – marka Eglo stawia nie tylko na doskonałość, ale też atrakcyjne ceny. Wszystko to uzyskano dzięki dokładnej analizie procesu powstawania produktów – każdy etap, od momentu zaprojektowania, aż do momentu produkcji został odpowiednio zoptymalizowany. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oświetlenia Eglo już teraz! Wśród najpopularniejszych modeli znajdują się: Pasteri, Maserlo, Auriga, Amsfield, Almonte, Aleandro. Lampy wiszące, podłogowe, biurkowe, stojące, sufitowe i wiele innych z pewnością spełnią Państwa oczekiwania!

Widok
pixel