Kategorie

Naświetlacze, halogeny

Halogeny i naświetlacze – oświetlenie zewnętrzne energooszczędne i nowoczesne

Oświetlenie zewnętrzne jest niezbędnym wyposażeniem ogrodu oraz przestrzeni przed domem przede wszystkim ze względu bezpieczeństwa. Newralgicznymi strefami na zewnątrz są ścieżki, chodniki i drogi podjazdowe. Obecność lamp zewnętrznych pozwala oświetlić je w taki sposób, aby możliwe było korzystanie z nich po zmroku bez ryzyka wypadku. Co więcej, są one doskonałym elementem odstraszających potencjalnych złodziei, którzy znacznie częściej wybierają budynki znajdujące się w mniej oświetlonych miejscach.  

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Oświetlenie zewnętrze warto wybrać, uwzględniając przy tym obecność czujników ruchu. To lampy, naświetlacze i halogeny, które reagują na ruch, obecność ludzi w zasięgu, który obejmuje czujnik. Dzięki temu możliwe jest generowanie większych oszczędności, światło załącza się samoistnie tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

    Lampy zewnętrzne LED

    Naświetlacze LED i halogeny skutecznie zastępują tradycyjne formy oświetlenia. Jest to uwarunkowane ich mnogością zalet oraz korzyści. Zaawansowana technologia opracowana została z myślą o współczesnych użytkownikach poszukujących rozwiązań tanich w eksploatacji, a przy tym efektownie się prezentujących w przestrzeni ogrodowej. Oświetlenie ledowe jest ekologiczne i energooszczędne, pracuje znacznie dłużej niż inne źródła światła. Szacuje się, iż średnio diody LED można użytkować przez 50000 godzin.

    Ponadto naświetlacze LED emitują jasne światło, nie generując przy tym ciepła. Wymagają znacznie mniejszej ilości energii elektrycznej, co przekłada się na duże oszczędności eksploatacji całego budynku. Naświetlacze i halogeny zyskały swoją popularność z jeszcze jednego ważnego powodu – są bardzo praktyczne. Można je zamontować w dowolnym miejscu w ogrodzie, na tarasie, balkonie i podjazdach do garażu. Kierunek światła może być regulowany, przez co mamy możliwość stworzenia systemu oświetlenia zewnętrznego dostosowanego indywidualnie do naszych potrzeb. Wyposażone są w czujniki ruchu i różnią się między sobą mocą, barwą światła oraz kątem rozsyłu światła. Świetnie sprawdzają się ponadto jako dodatkowe doświetlenie ogrodowych dekoracji i roślin.