Kategorie
Na magazynie: 3 szt
Zadaj pytanie o produkt
64,80 PLN
Sprzedano w ostatnim miesiącu : 3
Dane Szczegółowe
Producent: Allocacoc
Model: 2402GY/FRORPC
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
Kod kreskowy: 8718444082217

Przedłużacz Power Cube Extend USB i przewodem 1,5m 

PowerCube USB Extended to najnowszy sieciowy przedłużacz służący do zwiększania liczby dostępnych gniazdek elektrycznych, posiadający przewód o długości 1,5 m oraz 2 porty USB. Posiada modułową budowę, dzięki której można maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Gniazda na rozgałęźniku ułożone są w przemyślany sposób pozwalający zapobiec problemowi braku wolnych gniazdek, który często występuje w zwykłych przedłużaczach. Ponadto istnieje możliwość łączenia ze sobą kilku kostek PowerCube. Innowacyjny system mocowania, pozwala zainstalować urządzenie przeciwprzepięciowe w dogodnym dla siebie miejscu, na przykład do ściany lub do powierzchni blatu, co pozwala uniknąć uciążliwego schylania się do gniazdek, które niejednokrotnie znajdują się w trudno dostępnych miejscach. Natężenie prądu w złączu USB wynosi 2.1 A, odpowiednie dla najnowszych modeli tabletów i smartfonów.
System mocujący - unikatowy system mocujący, dzięki któremu możliwe jest umieszczenie kostki na biurku lub pod biurkiem.
Usuwalne taśmy - wystarczy pociągnąć za taśmy. Klej nie pozostawi żadnych śladów.

Power Cube: przedłużacz USB Gniazdko mnożnik - w kuchni często zdarza się, że mamy ograniczony dostęp do gniazdek elektrycznych. PowerCube rozwiąże problem, jeśli chcemy podłączyć jednocześnie ekspres do kawy, czajnik , mikser, toster czy też inne urządzenie do gotowania.
Kostka Power Cube: Allocacoc Bez dodatkowych kabli - powszechnym i często irytującym problemem jest plątanina przewodów znajdująca się w wielu miejscach w naszym domu czy biurze. Szczególnie za telewizorem, wieżą stereo, odtwarzaczem DVD czy konsolą do gier znajdują się listwy zasilające połączone ze sobą, aby otrzymać wystarczającą ilość gniazdek. Dzięki modułom PowerCube, wszystkie kable zasilające mogą być połączone w jedno, kompaktowe i estetyczne rozwiązanie.
Allocacoc Kostka elektryczna Brak blokad - niejednokrotnie zasilacze wyposażone są w niestandardowe wtyczki, które po podłączeniu kilku na raz do przedłużacza, utrudniają dostęp do wolnych gniazd, uniemożliwiając ich wykorzystanie. PowerCube rozwiązuje ten problem!
Allocacoc Kostka USB: Power Cube Budowanie wieży - PowerCube Original jest systemem modułowym. Liczba gniazd zasilających może być rozbudowana w zależności od potrzeb, tworząc dostosowane źródło zasilania. Kompatybilny z PowerCube Extended.
Kostka USB: Allocacoc Power Cube Podwójne ładowanie - system umożliwiający jednoczesne jednoczesne ładowanie kilku urządzeń USB, np. smartfonów lub tabletów.
Nagroda Reddot - Kostka USB Power Cube reddot award - prestiżowa nagroda, często nazywana Oscarem designu, przyznawana jest corocznie przez Design Zentrum Nordheim Westfalen w Essen, w Niemczech. Nagrodzone projekty przedstawiane są w Red Dot Design Museum, w budynku dawnej kopalni Zollverein w Essen. System rozgałęziaczy Power Cube zdobył tę nagrodę w 2014 roku.
Parametry techniczne:
  • zasilanie: ~250 V/ 50Hz, 16A
  • maksymalne obciążenie: 3680W
  • liczba gniazd: 4
  • USB: 2 x USB 2.0
  • typ gniazda: E/(FR)
  • uziemienie: tak
  • kolor gniazda: szary
  • długość przewodu: 1,5 m
  • wymiary: 7,8 x 7,8 x 9,5 cm (szer./wys./gł.)
  • waga: 0,4 kg

Produkty uzupełniające
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...