Kategorie

Lampy Bive

Oświetlenie Bive – minimalistyczny modern

W najnowszych trendach wnętrzarskich na próżno doszukiwać się bogatych zdobień, stylowych rzeźb i przepychu. To, co jest dzisiaj modne, to przede wszystkim prostota i minimalizm, oszczędność wzorów i dekoracji. Symbolem stylu nowoczesnego w branży oświetleniowej są lampy Bive. Stanowią kwintesencję estetycznego prostego wzornictwa, finezyjnych, ale geometrycznych kształtów, niecodziennych połączeń materiałów, które zaskakują, inspirują i wzbudzają zainteresowanie.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Do produkcji lamp Bive wykorzystywane zostały tworzywa, które w aranżacjach modernistycznych wnętrz odgrywają kluczową rolę. To m.in. drewno, materiał naturalny, ocieplający pomieszczenia, często cechujące się surową i chłodną stylizacją. Oprawy drewniane to nawiązanie do klasyki, ukłon w kierunku natury, we współpracy z którą każdego dnia w zakładach produkcyjnych Bive powstają nowe modele lamp wiszących.

Drewno to jednak nie jedyne tworzywo, jakie spotkało się z uznaniem kreatywnych projektantów. Oświetlenie Bive to również lampy wykonane z metalu, w kolorze białym z czarnym wykończeniem. Idealnie prezentują się we wnętrzach mocno inspirowanymi sztuką modernistyczną.

Wiszące lampy Bive

Producent skoncentrował się na lampach wiszących, które są najpraktyczniejszym rodzajem oświetlenia. Mogą pełnić funkcję oświetlenia centralnego, jak również punktowego i dodatkowego. Doskonal oświetlają stół w jadalni oraz strefę wypoczynku w salonie. Lampy z jednym punktem świetlnym fantastycznie sprawdzają się jako dekoracja oświetleniowa składająca się z kilku niezależnych lamp. Tego typu rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się nad blatem kuchennym i nad stołem w jadalni.

Nowoczesne lampy Bive można wykorzystać w każdym pomieszczeniu i przy każdej stylizacji. Pasują do wnętrz modernistycznych, ale też klasycznych oraz skandynawskich. Ponadto świetnie prezentują się w loftowych stylizacjach. Proponujemy oświetlenie Bive do salonu, jadalni, kuchni, sypialni, pokoju dziecka, jak również do przestrzeni biurowych. To praktyczny element wyposażenia wnętrza, który jednocześnie jest jego efektowną ozdobą.  Łączy w sobie prostotę i minimalizm z elegancją i oryginalną formą. Wykonane z wysokogatunkowych materiałów są gwarancją wieloletniego użytkowania, a więc to inwestycja w przyszłość, w oświetlenie ponadczasowe i dotrzymujące kroku zmieniającym się trendom.