Czujniki ruchu i zmierzchu

( ilość produktów: 174 )

Zewnętrzne czujniki zmierzchu i ruchu

 

W nowoczesnych budynkach stosuje się inteligentne rozwiązania, które mają podnieść bezpieczeństwo i komfort korzystania z przestrzeni. Rozwój technologiczny sprawił, że dostęp do urządzeń automatyki budynkowej jest obecnie nieograniczony, dlatego takie systemy coraz częściej stosuje się w domach prywatnych. Wśród takich produktów, można wyróżnić czujniki ruchu i zmierzchu, które pozwalają kontrolować oświetlenie, a jednocześnie ograniczyć zużycie energii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń, które różnią się między sobą specyfikacją oraz przeznaczeniem. Czujniki ruchu mogą wchodzić w skład inteligentnego budynku lub być stosowane jako samodzielne urządzenie. Przeznaczone są one do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, dzięki czemu sprawdzą się na klatkach schodowych i w obrębie posesji.

Czujniki ruchu i zmierzchu – nasza oferta

W asortymencie sklepu, znajdziesz szeroki wybór urządzeń, które dopasujesz do własnych potrzeb. Czujniki zmierzchu i ruchu to nowoczesne, a jednocześnie praktycznie bezobsługowe produkty, które nie wymagają ciągłego nadzoru. Dzięki nim stworzysz przestrzeń funkcjonalną bezpieczną, bez konieczności ponoszenia dużych inwestycji na montaż dodatkowych systemów. W ofercie mamy:

  • Czujniki ruchu – wyposażone są w detektor na podczerwień, który uruchamia urządzenie, w momencie wykrycia zmiany promieniowania na kontrolowanym obszarze. Detektory ruchu mogą być wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie, aby kontrolować zużycie energii i uruchamiać światło jedynie wtedy, kiedy będzie to konieczne.
  • Czujniki zmierzchu – urządzenie mierzy poziom natężenia światła, włączając się, gdy przekroczy ono określoną wartość. Czujniki zmierzchu wykorzystywane są do oświetlania posesji i terenu wokół budynku.

Detektory ruchu i zmierzchu niezbędne w każdym domu

Czujniki zmierzchu i ruchu stanowią ważny element ochrony antywłamaniowej i bezpieczeństwa mieszkańców. Detektor jest w stanie wykryć najmniejszy ruch, co może oznaczać intruza w obrębie budynku. Dodatkowo montaż takich urządzeń ma duże znaczenie dla energooszczędności budynku, szczególnie gdy czujnik ruchu zostanie zamontowany wewnątrz domu. Pozwoli to ograniczyć zużycie prądu i stworzyć przestrzeń funkcjonalną oraz komfortową.

W naszej ofercie znajdziesz czujniki ruchu i zmierzchu dostępne w różnych modelach i kategoriach cenowych. Różnią się one parametrami technicznymi, obszarem detekcji, a także czułością, dzięki czemu dopasujesz je do potrzeb budynku.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie, gdzie znajdziesz również czujniki pogodowe i naświetlacze LED.

Widok
pixel