Sterowniki WiFi

( ilość produktów: 11 )

Profesjonalne sterowniki WiFi

W sklepie Epstryk znajdziesz szeroki wybór sterowników WiFi do zdalnego sterowania. Urządzenia te pomogą Ci zamienić Twój dom lub mieszkanie w inteligentną przestrzeń, tym samym ułatwiając codzienne funkcjonowanie i polepszając jakość życia. Przekonaj się sam!

Polecamy sprawdzić również zestawy domofonowe i systemy monitoringu.

Sterowanie WiFi – inteligentne rozwiązanie dla bezpieczeństwa i wygody

Dom to miejsce, gdzie wraca się po ciężkim dniu w pracy. To tam znajdujesz schronienie i możesz odpocząć. Szukasz sposobu na to, żeby podnieść swój komfort życia i kontrolować zużycie prądu? A może chciałbyś, żeby brama otwierała się bez potrzeby wychodzenia z samochodu, a rolety podnosiły się same o umówionej godzinie? Sterowanie WiFi to rozwiązanie dla Ciebie

Aby przebywanie w budynku było prawdziwą przyjemnością, zadbaj o nowoczesne udogodnienia, takie jak system inteligentnego domu. To rozwiązanie pomoże Ci zdalnie zarządzać instalacjami wprost ze swojego smartfona. Potrzebujesz tylko sprawdzonych sterowników WiFi od Epstryk, dostępu do internetu i aplikacji mobilnej.

Dostępne rodzaje sterowników WiFi

Sterowniki WiFi, które znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się wysoką jakością wykonania, mają niewielkie rozmiary i są bardzo łatwe do zamontowania w sieci elektrycznej. Aby móc nimi zdalnie zarządzać, należy zainstalować na telefonie dedykowaną aplikację oraz mieć stały dostęp do WiFi. 

Lubisz spać w całkowitej ciemności? Wybierz sterowniki WiFi, które są przeznaczone do rolet, i stwórz harmonogram czasu ich pracy. Dzięki temu system odsłoni okna na chwilę przed Twoją pobudką. Doskonałym rozwiązaniem dla kierowców są urządzenia do zarządzania bramą. Za pomocą aplikacji, bez konieczności wychodzenia z samochodu, otworzysz i zamkniesz wjazd na posesję. Dbasz o jakość powietrza w swoim domu? Zainwestuj w sterowniki do WiFi z wyjściem na czujnik temperatury i wilgoci. 

Od tej pory będziesz mógł swobodnie kontrolować warunki panujące w wewnątrz nieruchomości i dostosowywać moc instalacji grzewczej do swoich potrzeb. Natomiast modele urządzeń z wbudowanym czujnikiem poboru energii elektrycznej umożliwią Ci zdalne monitorowanie aktualnego zużycia prądu i zareagowanie, jeśli przypadkiem pozostawisz np. włączone światło. Wypróbuj nowoczesne rozwiązania i ciesz się funkcjonalnym system inteligentnego domu!

Widok
    pixel