Dzwonki, gongi, przyciski dzwonkowe

( ilość produktów: 255 )
Epstryk

Dzwonki, gongi i przyciski dzwonkowe do drzwi

 

Wydawałoby się, że wraz z pojawieniem się nowoczesnych wideodomofonów dzwonki całkowicie wyszły z użytku. Okazuje się jednak, że wciąż ich rola jest doceniana, szczególnie, że zostały one udoskonalone i posiadają więcej funkcji, niż tradycyjne gongi.

Wśród dostępnych wariantów dzwonków są te przewodowe i bezprzewodowe. Niektóre modele wyposażone są w funkcje wibracji i sygnalizacji optycznej, które doskonale sprawdzają się dla osób niesłyszących. Możliwe jest również ich rozbudowanie o dodatkowe odbiorniki i nadajniki. Ciekawą funkcją jest wybór dźwięku dzwonka, dzięki czemu to Ty decydujesz, w jaki sposób będziesz informowany o próbie wejścia do budynku lub na posesję.

Bezpieczeństwo i komfort mieszkania

Są obecnie w każdym nowo wybudowanym budynku, stare budownictwo jest w bardzo szybkim tempie dostosowywane do zmieniających się standardów, wykorzystując nowo pojawiające się technologie. Domofony i dzwonki stanowią obecnie nieodłączny element systemu bezpieczeństwa w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i użytku publicznego. Ich celem jest ochrona przed wstępem na teren posesji lub do budynku osób do tego nieupoważnionych. 

Domofony – rozbudowana alternatywa dla prostych dzwonków

To dzisiaj one przejęły pionierską rolę w systemach zabezpieczających dostęp do budynku. Domofony możemy podzielić na analogowe i cyfrowe. Pierwsze z nich cechują się prostą obsługą i niższą ceną, drugie to urządzenia o większych, bardziej rozbudowanych możliwościach, jak np. elektroniczny spis mieszkańców czy też zaprogramowanie kodu pozwalającego na otwarcie drzwi.

Najnowszym rodzajem domofonu jest wideodomofon. Dodatkowo, pozwalają one na obserwację osób znajdujących się na zewnątrz. Niektóre modele posiadają m.in. funkcję rejestracji obrazu, a więc możemy zobaczyć, czy ktoś nie odwiedził nas podczas naszej nieobecności. To rozwiązanie stosowane w nowoczesnych apartamentowcach, ale doceniane także przez właścicieli domków jednorodzinnych.

Poznaj naszą ofertę, dzwonki i domofony zarówno te tradycyjne, jak również o zaawansowanych funkcjach i stworzonych z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich, zadbaj o skuteczną ochronę swojego domu, mieszkania lub firmy.

Polecamy sprawdzić również zestawy domofonowe i systemy monitoringu.

Widok
pixel