Fibaro - inteligentny dom

( ilość produktów: 78 )

 

Fibaro inteligentny dom

Przejmij kontrolę nad swoim domem, zarządzaj nim wygodniej, stwórz bezpieczniejszą przestrzeń do życia dla siebie i swoich najbliższych. Przedstawiamy Fibaro inteligentny dom, w którym możesz poczuć spokój oraz satysfakcję, że wszystko wreszcie zależy od Ciebie.

Fibaro to firma, której przypisuje się miano lidera rynku Smart Home. Jest producentem systemu zarządzania elektroniką w budynku, w całości produkowanego i doskonalonego w Polsce. To oznacza, że ma być odpowiedzią na potrzeby naszego społeczeństwa. Inteligentny dom Fibaro to zespół urządzeń, które można dowolnie łączyć, aranżując swoją przestrzeń do odpoczynku, pracy, rozrywki i spędzania chwil wspólnie z bliskimi.

Fibaro – inteligentny dom w praktyce

Co właściwie potrafi Fibaro inteligentny dom? W ofercie firmy, jak również naszego sklepu, znajdziesz liczne urządzenia oraz akcesoria, które możesz wykorzystać do stworzenia własnego systemu, w skład którego wchodzą: inteligentne oświetlenie podążające za Tobą po całym domu, sterowanie bramą czy roletami zasłaniającymi oraz odsłaniającymi się wraz z zachodem i wschodem słońca, system ogrzewania i wentylacji, pozwalający Ci cieszyć się zawsze najlepszym klimatem, a także czujniki bezpieczeństwa, chroniące przed włamaniem, pożarem lub zalaniem. Fibaro inteligentny dom tworzy w pełni zautomatyzowany system, który dowolnie dostosujesz do swoich potrzeb. To przestrzeń zmieniająca się wraz z Tobą; dom, który żyje Twoim życiem.

Inteligentny dom od Fibaro to:

  • Inteligentne oświetlenie
  • Sterowanie roletami i bramą
  • Najlepszy klimat dzięki zarządzaniu ogrzewaniem oraz wentylacją
  • Bezpieczeństwo i niezawodna ochrona
  • Inteligentne centrum rozrywki
  • Magiczne oświetlenie ogrodu
  • Nastrojowy klimat w mieszkaniu
  • Twoja wymarzona przestrzeń do życia!

Poznaj możliwości systemu Fibaro i zmień swoją codzienność na lepszą. Sprawdź też produkty z kategorii inteligentne oświetlenie Philips.

 

 

 

 

 

Stwórz swój INTELIGENTNY DOM razem z produktami FIBARO !

 

NIESAMOWITY design


FIBARO jest systemem Polskim, który został zaprojektowany, rozwiajany, udoskonalany i wyprodukowany w naszym kraju.

 

Smart, czyli inteligentny


FIBARO jest marką globalną, która działa w branży IoT (Internetu Rzeczy), dostarczająca rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej.

 

Globalny zasięg


Produkty FIBARO dostępne są już na sześciu kontynentach, w ponad stu krajach, tworząc jeden z najbardziej zaawansowanych i bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie. Od lipca 2018 r. marka FIBARO jest częścią grupy Nice.

 

Widok
pixel