Orno Smart Living

( ilość produktów: 1 )

Elastyczny dom z Orno Smart Living

Dom powinien być bezpieczny – to przecież nasz azyl. Aby tak było, konieczne jest zapewnienie sobie i swoim bliskim najlepszych warunków z uwzględnieniem nie tylko komfortu wypoczynkowego, który zależy od wygodnej sofy w salonie i miękkiego materaca w sypialni. Tym, co tak naprawdę pozwala nam spać spokojnie, jest odpowiednio zaplanowana instalacja elektryczna z wysokiej jakości elementów. Prezentujemy serię produktów Orno Smart Living, czyli nowoczesne gniazda sterowane bezprzewodowo, żarówki, piloty do zdalnego sterowania, włączniki oraz gniazda zewnętrzne. Pozwalają one na stworzenie systemu, który każdego dnia będzie się dostosowywał do Twoich zmiennych potrzeb.

Inteligentny dom – Orno Smart Living

Co to jest inteligentny dom? Orno Smart Living stanowi odpowiedź na to pytanie. Włączniki i gniazda rozmieszczone w całym budynku są wyposażone w specjalne czujniki, umożliwiające sterowanie nimi za pomocą zdalnego pilota lub aplikacji zainstalowanej w urządzeniu mobilnym.

Orno to polska firma obecna na rynku od 2001 roku. Od początku swojej działalności koncentruje się na wprowadzaniu na rynek produktów innowacyjnych, zmieniających codzienność i życie współczesnego społeczeństwa. Miesięcznie sprzedaje nawet 70 000 produktów, do czego przyczynia się także sklep Epstryk.

My również jesteśmy fanami zaawansowanej technologii. Z zaangażowaniem dążymy do rozpowszechniania systemów ułatwiających ludziom codzienne funkcjonowanie i zwiększających komfort ich życia. Orno Smart Living oferuje gniazdka oraz włączniki, którymi można sterować zdalnie. Dzięki dostępności produktów Orno Smart Living w naszym sklepie masz okazję stworzyć komfortową przestrzeń do życia dla siebie i swoich bliskich. W ofercie znajdziesz również gniazda zewnętrzne, przystosowane do trudnych warunków, takich jak deszcz, niska lub wysoka temperatura oraz promieniowanie UV.

Sprawdź też produkty z kategorii inteligentny dom.

 

Widok
    pixel