Szyldy

( ilość produktów: 17 )

Szyldy z kontrolą dostępu

Jak zabezpieczyć mieszkanie, dom, wydzieloną strefę lub określone pomieszczenie przed osobami, których nie uprawniamy do wstępu? Prostym na to sposobem są szyldy z kontrolą dostępu zamontowane przy drzwiach wejściowych lub wewnętrznych – w zależności od potrzeb. Urządzenia te możemy umieszczać na drzwiach dowolnego rodzaju. Technologia zbliżeniowa RFID wykorzystuje fale radiowe do przesłania informacji o kodzie dostępu oraz posiadanych przez użytkownika uprawnieniach. Drzwi otworzą się po przyłożeniu do szyldu specjalnego breloka.

Szyldy z czytnikiem RFID – jak to działa?

Jak już wspomnieliśmy, technologia RFID pozwala na bezhasłowy dostęp do określonych pomieszczeń za pomocą m.in. specjalnego breloka. Szyldy z czytnikiem RFID umożliwiają wygodne wejście bez mechanicznego użycia klucza, a także bez konieczności zapamiętywania kodów i haseł. Wystarczy tylko przyłożyć brelok do czytnika znajdującego się na szyldzie, by już po chwili drzwi zostały automatycznie odblokowane. Na naciśnięcie klamki mamy wówczas kilka sekund – jeżeli nie zdążymy, przekładnia zostanie ponownie zablokowana, a my będziemy musieli użyć breloka jeszcze raz.

Niezawodne i bezpieczne rozwiązania na co dzień

W przypadku rozwiązań wykorzystujących zaawansowaną elektronikę może istnieć czasem obawa, że w razie awarii instalacji elektrycznej w obrębie budynku nie będziemy w stanie wyjść lub wejść do chronionej strefy, a w niektórych przypadkach do własnego mieszkania lub domu. Co zrobić wówczas? Warto w tym momencie wspomnieć o tym, że szyldy zamka elektromechanicznego uwzględniają również możliwość otwierania drzwi za pomocą tradycyjnego klucza – właśnie na wypadek awarii.

Zastosowanie nowoczesnych technologii w szyldach zamków wprowadza do naszego życia codziennego komfort, a także (a raczej przede wszystkim) bezpieczeństwo oraz niezawodność.

Sprawdź również zamki szyfrowe oraz sygnalizatory wejść znajdujące się w naszej ofercie!

Widok
    pixel